Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
S

sjmoment

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda görevleri hangi sırayla yapacağımı gösteren bir görev paneli yok mu çok zorlanıyorum oynarken. Yanlış bir şeyler mi yapıyorum acaba yardımcı olabilecek var mı?

Z

zProfessionale

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tiggre!rfn ne ha ??! bu ne biçim bir iş?! bu trojanın ne işi var burada?!!

Reaven

Reaven

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tiggre!rfn ne ha ??! bu ne biçim bir iş?! bu trojanın ne işi var burada?!!
İndirdiğiniz dosyalarda herhangi bir virüs bulunmamakta, sadece şifreli oldukları ve lisanslı olmadıkları için Defender virüs olarak algılıyor. Dosyaların şifreli olmasının sebebi de yamaların çalınmasını önlemek, yani güvenle kullanabilirsiniz. İyi forumlar :)

Reaven

Reaven

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda görevleri hangi sırayla yapacağımı gösteren bir görev paneli yok mu çok zorlanıyorum oynarken. Yanlış bir şeyler mi yapıyorum acaba yardımcı olabilecek var mı?
Oyun hali hazırda biraz sıkıntılı, bu yüzden önceden hazırladığımız bir rehber Rar'ın içine gömülü. İlerlemekte sorun yaşıyorsanız Rehber'i dikkatlice inceleyiniz.

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
windows defenderım kapalı ve antivirüs programı kullanmama rağmen permission error hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyunu zamanında baya oynayıp ilerlemiştim ama sonra yanlışlıkla silmişim, şimdi tekrar indirdim ama en baştan oynamak çok zor geliyor. Save dosyası falan var mı ?

T

tekkral05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Defender veya anti virüs programınız açıksa kapatın daha sonra clear.exe'yi çalıştırın. Sorun çözülecektir.
Hocam bende aynı sorunu yaşıyorum dediklerini yaptım yönetici olarak bile denedim nafile başka bir çözümü var mı ?

B

biLecikLi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe rehber linkini yeniler misiniz

asi0118

asi0118

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bir ara türkçe rehber vardı ama şimdi yok elinde olan varsa atabilir mi ?

Üst Alt