Long Live the Princess Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Long Live the Princess Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
S

Soulplayers1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Düzeltildi, yeniden indirebilirsiniz.
reis ya kusura bakma rahatız ediyorum bu oyunun walk...( ana hikaye ilerlemesi ) neyse yazamadım :d onun gibi birşey biryerden sonra batlak veriyo sürümü de yazmıyo oyunun değil rehberin siz rehber bulurmusunuz tavsiye edermisiniz atarmısınız bilmemde bir yardımcı olabilirmisin ?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
reis ya kusura bakma rahatız ediyorum bu oyunun walk...( ana hikaye ilerlemesi ) neyse yazamadım :d onun gibi birşey biryerden sonra batlak veriyo sürümü de yazmıyo oyunun değil rehberin siz rehber bulurmusunuz tavsiye edermisiniz atarmısınız bilmemde bir yardımcı olabilirmisin ?
Rehberini biz hazırlarsak burada paylaşabiliriz, onun dışında rehber paylaşmıyoruz. İstersen discord sunucumuzdan destek alabilirsin.
Discord

N

nbvcxzsd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
crone sırrını nasıl açığa çıkaracağım bir türlü çözemedim bilen var mı?

D

Dorukaydogdu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Perverstiy nasıl geliştirilir acaba

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz uğraştırıyor ama güzel.Görsel roman tarzı bana daha yatkın biraz kısır döngüde oyun ama deneyin.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyun anca idare eder.Orta çağ temasını ne kadar sevmesemde bu oyuna şans verdim.Ancak oyun çok uzun ve çok karmaşık. Size herhangi bir rehber sunmuyor.Ormana salınmış masum bir yavru kedi gibisiniz.Rehber olmadan bu oyunda ilerleme kat etmek çok zor.Baya ilerlediğim halde bir item yüzünden koca ilerlemem yandı resmen.Bu item ise öyle önünüze çıkacak bir şey de değil.Resmen şans eseri elinize geçebilecek bir şey bu.Bu saçma durumlar yüzünden oyunun sonuna doğru bırakmak zorunda kaldım.Emeğinize sağlık.
o_O:sleep::((y)

B

bayrakeri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu hevesle indirdim ama malesef beni sarmadı, bu kadar ayrıntılı, uzun diyaloglar ve zorlayıcılık ne gerek varmış. orta cağ ve kısmen rpg öğeleri(kitapve beceri gibi) taşıyan oyunları seviyorsanız zamanınız da varsa beğenebilirsiniz.

Y

Yusuf GÖKKAYA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdiğim bütün oyunlarda satın alma yerine yolluyor artık oyunlar ücretsiz değil mi?

Üst Alt