Long Live the Princess Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Long Live the Princess Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme bekliyoz admin oyun güzel

niajesti

niajesti

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Basit bile olsa bi yönlendirci klavuz oyun tadından yenmez ama yinede çok güzel kaliteli bi oyun hikayesi sarıyor tavsiye edilir

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Not: ( BAŞTAN UYARIYIM BU YORUMDA OYUN SONUNDAN BAHSEDECEĞİM ) Ben bu oyunun en sonuna gelmiştim Prenses Selena ile karşılaştım sonra büyü yapmaya çalışırken o beni bayılttı gibi bişey oldu ve oyun bitti bu 0.34 sürümünde yeni şeyler geldi mi yoksa yine aynı şeyler mi var?

Heaven

Heaven

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Not: ( BAŞTAN UYARIYIM BU YORUMDA OYUN SONUNDAN BAHSEDECEĞİM ) Ben bu oyunun en sonuna gelmiştim Prenses Selena ile karşılaştım sonra büyü yapmaya çalışırken o beni bayılttı gibi bişey oldu ve oyun bitti bu 0.34 sürümünde yeni şeyler geldi mi yoksa yine aynı şeyler mi var?
Rez

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyun anca idare eder.Orta çağ temasını ne kadar sevmesemde bu oyuna şans verdim.Ancak oyun çok uzun ve çok karmaşık. Size herhangi bir rehber sunmuyor.Ormana salınmış masum bir yavru kedi gibisiniz.Rehber olmadan bu oyunda ilerleme kat etmek çok zor.Baya ilerlediğim halde bir item yüzünden koca ilerlemem yandı resmen.Bu item ise öyle önünüze çıkacak bir şey de değil.Resmen şans eseri elinize geçebilecek bir şey bu.Bu saçma durumlar yüzünden oyunun sonuna doğru bırakmak zorunda kaldım.Emeğinize sağlık.
o_O:sleep::((y)
Uzun bir zamandan sonra oyunu tekrar oynadım.Hikaye olarak orta çağ temasını ne kadar sevmesemde bu oyun hikaye bazında çok iyi iş çıkardı.Büyük bir dünyada her tür karakterin olduğu fantastik ve gizem dolu unsurları ile sizi bir yolculuğa çıkarıyor.Bazı durumlarda keşifler yaparak yeni yerler ve yeni türlerle tanışıyorsunuz.Artı bu yolculukta sadece kendi hikayeniz değil, başka karakterlerinde hikayesine şahit oluyorsunuz.Bazı durumlarda hikayede o kadar derine iniyorsunuz ki, dedektiflik görevleri üstlendiğinizi düşünüyorsunuz.İpuçları bularak karakterleri sorgulayıp derin sırlarını keşfetmek ve bu dünya da nelerin olduğuna dair ilginç bilgiler ediniyorsunuz.Sadece bunu yaşarken artı olarak, kendi hikayenizinde çok karmaşık olduğuna şahit olduğunuz anlarda oluyor.Mükemmel bir anlatım tarzı ve çok iyi işlenmiş bir hikaye oldu.

Yapımcı keşke bu güzel hikayeyi karmaşık yapmak yerine daha kapsamlı bir görev listesi ve ipuçları ile bizi karşılasaydı.Bir çok oyuncu için oynanması daha eğlenceli olurdu.O zaman bu dünyayı keşfetmek, hikayesi ve güzel karakterleri ile sizi mest edebilirdi.Bu açık dünya keşif sistemi yüzünden bir çok oyuncunun es geçtiği bi oyun oldu.Malesef açık bir rehber ile hikayede keşif yapmak ve karakterleri daha derinden tanımak, hikayenin ne kadar güzel olduğunu daha iyi anlamış oldum.''Evelyn'', ''Princess Lilith'' ve ''Primrose'' oyunda beğendiğim karakterler oldu.Emeğinize sağlık.:);)(y)(y)(y)

L

lCaZal

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni sürümünün türkçesi ne zaman gelicek?

P

Parasız paramedik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda hamilelik içeriği var mı , bazı sayfalarda olduğu söyleniyor

Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu aile kitaplığı da ailelerin hangisini seçip ilerliyoruz ben takılıp kaldım

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunda hamilelik içeriği var mı , bazı sayfalarda olduğu söyleniyor
Hamilelik içeriği yok şuanda belki ileri zamanlarda gelebilir
Oyunda hamilelik içeriği var. Final bölümde neredeyse çoğu kız hamile kalıyor.Hatta ''Princess Lilith'' ve ''Princess Selena'' bu kızlara katılıyor.

Oyunu rehber kullanarak oynadım.Rehber olmadan hikayede bir çok içeriğide kaçırıyorsunuz.Tabi ki oyunda ilerleyeceğiniz yollar çok var.Her yol farklı sona sizi taşıyor. Rehber kullanarak finalde tüm sonları açabiliyoruz.En azından oyunun yapımcısı oyuna yardımcı rehber ekleyebilirdi.İpuçları ile işimizi kolaylaştırabilirdi.Oyun beğendim, baya iyiydi.:geek:

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyunda hamilelik içeriği var. Final bölümde neredeyse çoğu kız hamile kalıyor.Hatta ''Princess Lilith'' ve ''Princess Selena'' bu kızlara katılıyor.

Oyunu rehber kullanarak oynadım.Rehber olmadan hikayede bir çok içeriğide kaçırıyorsunuz.Tabi ki oyunda ilerleyeceğiniz yollar çok var.Her yol farklı sona sizi taşıyor. Rehber kullanarak finalde tüm sonları açabiliyoruz.En azından oyunun yapımcısı bize yardımcı rehber ekleyebilirdi.İpuçları ile işimizi kolaylaştırabilirdi.Oyun beğendim, baya iyiydi.:geek:
Rehbere göre oynamadım kanka o yüzden kaçırmış olabilirim bilmiyordum rehberi olduğunu, sanırım bir yeri falan yanlış yaptım oyun bitti ben de neyse bilgi için sağol 🙂

P

Parasız paramedik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Oyunu rehber kullanarak oynadım.Rehber olmadan hikayede bir çok içeriğide kaçırıyorsunuz.Tabi ki oyunda ilerleyeceğiniz yollar çok var.Her yol farklı sona sizi taşıyor. Rehber kullanarak finalde tüm sonları açabiliyoruz.En azından oyunun yapımcısı oyuna yardımcı rehber ekleyebilirdi.İpuçları ile işimizi kolaylaştırabilirdi.Oyun beğendim, baya iyiydi.:geek:
Rehbere nereden ulaşabilirim

P

Parasız paramedik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.36 gelmiş buraya ne zaman gelir güncelleme

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi