Live to Fight Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Live to Fight Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
1

1qqvt0h9@freeml

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
android linkleri açılmıyor

F

FB1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android de Mrs. Jhonson a masaj yaparken basmamız gereken tuşlar nedir? Bilen biri yardımcı olabilir mi? Sol ve saga bas diyor sürekli eksi puan veriyor Android için bir çözümü varmı

S

Sedwekedwe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Menüye erişemiyorum lütfen biri yardım edebilir mi?

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben oyun içindeki alttaki şeçenekler kayıt filan gitti onları nasıl geri getirebilirim sildim yükledim duzelmedi

azrailkenan

azrailkenan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android de Mrs. Jhonson a masaj yaparken basmamız gereken tuşlar nedir? Bilen biri yardımcı olabilir mi? Sol ve saga bas diyor sürekli eksi puan veriyor Android için bir çözümü varmı
aynı sorun bende de var ama ben pc de oynuyorum ama hiç bir şey olmuyor, hangi tuşlara basacaz hep eksi puan alıyoruım

İ

İbraa12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dört gözle yeni güncellemeyi bekliyorum

bl4k

bl4k

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mükemmel bir oyun güncelleme ne zaman gelicek acaba ?

E

emn766

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
yeni sürümü 5.8.5 sürümü çıktı ne zaman gelir acaba

L

likable12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunların tahmini oynanış süreside yazsa çok güzel olur.

X

xxxkara82

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Masaj sahnesi nasıl olacak yardımcı olabilirmisiniz

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun yapımcısı olan ''Grinder'' bu kadar ağır olması ve ayrıca güncellemelerin çok kısa olması da oyunu beğenenlerin baya beklemesine neden oluyor. Yapımcıya kızacak bir durumda değilim, sonuçta fazla destekçisi olmadığı gibi ben de destek vermiyorum. ''Sarah'' gibi güzel bir milf karakterin hikaye gelişimini görmeyi umaraktan; ayrıca yeni kadın karakter olan ''Emma'' gibi güzel bir kadını da boş geçmek istemem doğrusu. Genellikle oyuna yeni eklenen bir kadını hikayeye dahil etmek zordur. Ancak ''Emma'' gibi bir hatunun hikaye gelişimi olmasa bile kendini belli ettiriyor. ''Sarah'' sonra beğendiğim güzel kadın olan ''Emma'' da hoş duruyor. Bu güzel kadın karakterlerin daha fazla hikayesini görmek çok güzel olacaktır.🥰🤓

Üst Alt