Live to Fight Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Live to Fight Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
S

Suprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda bayadır sessizliğe bürünmüştü gelen güncelleme ne kadar uzunlukta

F

FB1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Saraha masaj yapıp sola ve sağa basıp 200 puan almamız lazım diyor 200 puanı nasıl alıcaz

yasintolga

yasintolga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Saraha masaj yapıp sola ve sağa basıp 200 puan almamız lazım diyor 200 puanı nasıl alıcaz
Ilk önce ekranın sol kısmına ve sonra sağ kısmına basmanız gerekiyor bu basış süreniz çok kısa ve hızınız yüksek olmalı ki 200 puanı tamamlayabilin.

E

Expensive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc'den oynuyorum ben W ya basınca skor artıyor fakat 250 skor yapmama rağmen olmuyor. Farklı bir olayı mı var bunun ?

yasintolga

yasintolga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc'den oynuyorum ben W ya basınca skor artıyor fakat 250 skor yapmama rağmen olmuyor. Farklı bir olayı mı var bunun ?
Mobilden oynadığım için pcyi bilmiyorum ancak discord adresine gelirseniz orada çok kısa sürede cevabını bulabilirsiniz

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ula şu yapımcı tam kanser ha azıcık daha uzun güncelleme yapsa nirvanaya ulaşacaktık şimdi ne dağ ne de tepe görüyoruz koskaca bir hiçlik, neyse konu güzel umarım daha uzun bir güncelleme getirir merakla beklemedeyim.

A

azer96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme dedikleri bu mu yani? olmaz olsun

J

JohnDildo48

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bayan johnson daki masaj sahnesini nasıl yapıyoruz