Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi [Lewdlab] 2021 Planları ve Dreams of Desire - Definitive Edition |12.01.2021|

Silence

Moderatör
Patreon post image.jpg
Selam millet!

Bu 2021'in ilk yazısı. İlk yazımı 2017'de burada yaptım. Kahretsin, bu çok uzun zaman önceydi.
Başlıkta ne olduğunu muhtemelen merak ettiğinizi veya heyecanlandırdığınızı veya her ikisini birden yaptığınızı biliyorum, ancak önce diğer şeyler hakkında konuşmama izin verin.

Geçen yıl mücadele ediyordum. Sanırım hepimiz virüs ile uğraştık. Ve hala devam ediyor, ama umarım uzun sürmez.
Geçen sene ulaşamadığım birkaç hedefim vardı ama sorun değil. Hiçbir şey mükemmel değildir. Ama bu yeni yıla taze bir ruh ve motivasyonla giriyorum.

Yeni hedeflerim ve geçen yıldan arta kalanlar var ve bu sefer onlara ulaşmak için çok çalışacağım. Bu hedeflerden biri Midnight Paradise gelişimini sona yaklaştırmaktır. Yıl sonuna kadar nasıl göründüğünü göreceğiz, ama eminim ki çok fazla alanı kaplayabileceğim ve bitirmeye yakın olacağından, aynı zamanda her karaktere dikkatimi veriyorum hakediyorlar.

Bunu yapabilmek için içeriği, hızı, her şeyi artırmam gerekiyor. Ve dürüst olmak gerekirse, Midnight Paradise'daki küçük molamla şimdi meydan okumaya hazır olduğumu hissediyorum.

Ayrıca "laboratuvarı" da yükseltiyorum - yani yeni PC parçaları sipariş ettim ve sıfırdan yeni bir bilgisayar yapıyorum. Mevcut iş istasyonunu evde farklı bir yere taşıyacağım ve bilgisayarımda çalışırken bir render sunucusu görevi görecek. Bu şekilde bir bilgisayarda çalışabilirim, diğeri ise 24/7 render ederken geceleri ikisi de aynı anda render edebilir.

Bu aynı zamanda benim ilk özel sıvı soğutma yapmam olacak, bu yüzden ilgileniyorsanız, bir yapı günlüğü oluşturabilir ve buraya gönderebilirim.
Özel döngü soğutma, yeni iş istasyonunun serin ve sessiz olmasını sağlayacaktır! Çalışırken elektrikli süpürge sesi yok!

Başka bir konu hakkında: Normal gönderi programına geri dönüyorum... Tekrar!
Pazartesi günleri geliştirici güncellemeleri ve Midnight Paradise üzerinde çalışmaya döndüğümde Çarşamba ve Cuma günleri resim gönderileri / önizlemeleri.

Ve şimdi, Dreams of Desire hakkında.

Bir süredir üzerinde çalışmak istediğim bir şey vardı ve üzerinde çalıştığımı söylemiştim, Midnight Paradise'tan sonra bu tatil sırasında Dreams of Desire'a çalışmaya geri döndüm.
Bana defalarca neden Dreams of Desire'ı Steam'de yayınlamadığımı sordunuz.
Pekala, işte başlıyoruz, işim bittikten sonra Steam'de paylaşacağım.

Şimdi konumuza dönelim.

Dreams of Desire: Definitive Edition
Öncekinden farklı olacak ve üzerinde çalıştığım konunun detayları:

- Geri dönüyorum ve tüm animasyonları Midnight Paradise ile aynı kalitede olacak şekilde yeniden yapıyorum. Pürüzsüz, güzel 30 FPS animasyonlar.
- Düzeltilmesi gereken şeyler var. Eskiden 'kalça' veya 'meme' seçenekleriyle sonuna kadar gitmenin ödülleri gibi bazı özellikler yapmak için zamanım yoktu.
- Finali biraz değiştiriyorum. Duyduğum tek ciddi eleştiri, sonun biraz aceleye gelmiş olduğuydu ve geriye dönüp baktığımda ben de böyle düşündüm. İlerleme hızını değiştirip oraya da içerik ekleyeceğim, böylece aceleye gelmiş olmayacak.
- Ayrıca yepyeni sahneler ekliyorum ve her karakter, özellikle 'ana kızlar' daha fazla yer alacak.
- Oyun için resmi yerelleştirme, yani DoD'nin Rusça, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde (ve tabii ki İngilizce) tamamen çevrilebileceği anlamına gelir
- Başarımlar eklendi.
- Kilidi açılabililen ve gizli resimler içeren bonus galeri eklendi
- Ve tabii ki Tatil Özel(Holiday Special) ve Kayıp Anılar(Lost Memories) da buna dahil olacak ve eksiksiz bir paket halinde gelecek.

Daha fazla bilgi, bir tanıtım videosu ve çıkış tarihi daha sonra gelecek.
Ama gelişmeler hakkında sizi bilgilendireceğim. Şimdilik Tüm animasyonları elden geçirmeyi yakında bitireceğim, sonra ekibin üyeleir diğer şeylerde yardım ederken ben de yeni içerikleri halledeceğim.
Animasyonlar işin büyük kısmıydı ve yakında bitiyor, bu yüzden ilerlemeden gayet memnunum.

Of be, bu baya uzun bir metindi, okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir sonraki yazıda görüşürüz.

Ve her zaman olduğu gibi, bu inanılmaz desteğiniz için teşekkür ederim!

Lewdlab

Patreon post image-3.jpgPatreon post image-5.jpgPatreon post image-4.jpg

Üst Alt