Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 8 - Final
Sirius Black

Sirius Black

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
devamını bekliyorum. gerçekten konusu çok güzel teşekkürler admin. herkese tavsiye ederim.

Akuma

Akuma

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
9$
Oyunda herkese hitap edebilecek farklı beklentileri olan bir çok karakter var.
Farklı karakteristik özelliklere puan kasılabilmesi de gayet eğlenceli olmuş.
Animasyon seviyesi gayet başarılı.

SMGRGN

SMGRGN

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Gercekten Efsane Devamı Ne Zaman Gelicek Acaba Belli mi ?

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye başlı başına bir harika absürt bir durum pek yok son sahne ise devamını beklemede heyecanlandırdı

W

wobbleland

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun nasıl geri planda kalmış anlamış değilim sitedeki belki de hikaye anlamında en sağlam oyunlardan biri umarım yakın zamanda Türkçe çevirisi de gelir

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun mükemmel böyle bir oyunun değerinin bilinmiyor olması üzücü gerçekten. Lexi mükemmel reelde böyle bir hatun isterdim açıkçası.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Mükemmel oyunlardan biri hikayesi de güzel ilerliyor devamını beklemedeyim.

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 7 bölümü gelmiş ne zaman güncelleme alır acaba

Lazformation61

Lazformation61

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Bu son güncelleme ile yapımcı işi arşa çıkartmış muazzam çalışma olmuş. Olumsuzluklara değinen SG'dan sonra gördüğüm en sağlam oyun.

S

Sivar123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gece ile havuzda bitiyordu oyun güncelleme geldimi

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Gece ile havuzda bitiyordu oyun güncelleme geldimi
En son ne zaman güncellendiğine konu üzerindeki " Paylaşılan Tarih " kısmına bakarak anlayabilirsiniz. Ayrıca yapay zeka oyunlarımız sadece içerik erişim aylarında güncelleniyor bu da tahmini olarak yılda 2 kere oluyor.

S

Sivar123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son ne zaman güncellendiğine konu üzerindeki " Paylaşılan Tarih " kısmına bakarak anlayabilirsiniz. Ayrıca yapay zeka oyunlarımız sadece içerik erişim aylarında güncelleniyor bu da tahmini olarak yılda 2 kere oluyor.
Paylaşılan tarih kısmı diyorsunuz sürekli fakat 2020 de gösteriyor 2 yıldır güncelleme almadımı yani

S

Sivar123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son 3 mart 2022 tarihinde güncellenmişiz. Düzgün bakmamışsınız.
Çok özür dilerim hep yanlış yere bakıyormuşum güneş açti resmen o derece aydınlandım sanırım önceden oynadığım oyunları tekrar gözden geçirmem gerekecek

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Son zamanlarda oynadığım en başarılı oyunlardan bir tanesi, gerek hikayesi: ambiyansı, karakterleri, esprili ortamı, animasyonları olsun her şey mükemmeldi. Global oyun forumlarında 4.5 yıldız üstü almış bir oyundan da bu beklenirdi. Yapımcımız ''Drifty'' ilk oyununa göre muazzam işler başarmış. Açıkçası oyunumuzun DrPinkCake'in ''Acting Lessons'' ve ''Being a DIK'' i kadar başarılı olduğunu söyleyebilirim, bunu hiçbir şekilde abartmadan söylüyorum. Oyunumuzun hikayesi çok başarılı, belli kısımlarda eksiklikler var ancak ben hikayeyi çok iyi buldum. Her karakterin kendine has bir havası var, aynı zamanda oyundaki bütün karakterlerin hikayesi sizlere çok iyi bir şekilde hissettiriliyor. Yaptığınız seçimlerin hepsinin neredeyse bir etkisi oluyor, bundan dolayı seçimlerinize dikkat edin. Oyundaki bütün karakterler ile birliktelik yaşamanız mümkün değil, bundan dolayı birçok kayıt dosyasından ilerleyin ve her kayıt dosyasında sadece bir karakterden ilerlemeye çalışın. Bu dediğim çift olan veya çift olma potansiyeli olan karakterler için geçerli değil, çünkü belli karakterler ile çoklu bir ilişkiniz olabiliyor.

Oyunda çektiğiniz fotoğrafların bile bir öneminin olduğunu söylemem lazım, seçtiğiniz seçenekleri seçerken bazen telefonunuzu ve telefonunuzdaki sosyal medya programını yani ''Nuke'' kontrol etmeyi unutmayın. Bazı kısımlarda belli seçenekleri uzatmayın, çünkü telefondaki saate göre belli sahneleri kaçırmanız muhtemel, özellikle özel jetteki sahnelere dikkat edin. Oyunun kırılma anı ise Lexi'nin evinde kaldığınız gün olacak, bu dediğim bir spoiler değil ancak bir karakteri seçmeli ve ondan devam etmelisiniz. Bütün karakterler ile devam etme şansınız yok :) Sık sık telefonunuzu ve telefondaki uygulamalarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

Oyundaki bütün karakterleri beğendiğimi söyleyebilirim, hepsi çok güzel bir şekilde modellenmiş. Yapımcı belli yerlerdeki karakter mimiklerini çok iyi yapmış ancak belli yerlerde çok fazla zorladığı için karakterlerin mimikleri biraz tuhaf olmuş. Karakterlerin hiçbirine kötü demek şansım yok, aynı zamanda hareketli animasyonların iştah kabartan türden olduğunu söylemem lazım. Hareketli animasyon sahnelerine gerçekten çok uğraşılmış ve çoğu hareketli animasyon sahnesi muazzam derecede güzel olmuş. Oyundaki erkek karakterleri de başarılı bulduğumu söyleyebilirim, özellikle oyundaki Chris karakteri bir çok yönüyle Acting Lessons'daki Derek'e benziyor.

Bu oyun sizlere sadece hikaye ve hareketli animasyon sahnesi sunmuyor, aynı zamanda oynarken oyunu yaşıyorsunuz. Belli sahnelerde duygulanmanız çok muhtemel. Oyunun sizleri gülmekten yerlere yatıran , sizleri derinden etkileyen ve derinden düşündüren birçok sahnesi var. Açıkçası uzun zamandır oynadığım en başarılı oyunlardan bir tanesi oldu, oynarken oyundan asla sıkılmadım ve tekrar tekrar oynayarak oyundaki bütün sahneleri açmaya çalıştım.

Oyun sizleri gerçekten çok güzel bir biçimde içine çekiyor, özellikle oyundaki müzik seçimlerinin harika olduğunu söylemem lazım. Oyunda sadece bir tane müzik bulunmuyor, yapımcı birçok sahne için farklı müzikler seçmiş ve yapımcının oyuna bu denli uğraşması beni gerçekten çok etkiledi. Açıkçası oyunumuzun DrPinkCake kalitesine çıkabilmiş nadir oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Oyunumuzun bütün sonlarını beğendiğimi söyleyebilirim, içlerinden bir tanesi bile benim açımdan kötü değildi. Belli karakterlerin sahnelerini açmak için çok uğraştım ve birçok seçenek denedim, oyun kaliteli olunca ister istemez tekrar tekrar oynama istediği uyandırıyor. Açıkçası birçok oyuncuyu derinden etkileyecek birçok sahne var, dediğim gibi oyunu sadece oynamıyor aynı zamanda yaşıyorsunuz ve bunu kesinlikle her oyun sizlere hissettiremez. Oyunun içinde biraz da drama olunca ve bu drama etkili de olunca DrPinkCake'in ismini anmak istedim. Bu oyun drama yönünde çok ileri gitmemiş ve bizlere mutlu bir son sunmuş ancak oyunumuzun birçok yönüyle ''Acting Lessons'' a benzediğini söylemem lazım. Oyun henüz Adult Oyun Çeviri'de final yapmamış, umarın en kısa sürede final sürümü eklenir, aynı zamanda bu oyununun kesinlikle Türkçe çevirisi gelmeli, bu kalitede bir oyununun çevirisi için geç bile kalındığını düşünüyorum.

Yapımcımız Drifty'nin yeni oyunlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım. İlk oyununda bunu yapan bir sonraki oyunlarında neler yapmaz :D Tabii birçok yapımcıdan da fikir ve yardım aldığını da göz önünde bulundurmak lazım. Oyunun sonunda bu isimlerin kim olduğunu da görebilirsiniz :) Bittiğin için üzüldüğüm nadir oyunlardan birisi oldu :(

Üst Alt