Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 8 - Final
100desperado100

100desperado100

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lexi ile iletişime nasıl geçiyoruz ?

E

eaycx

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Şuan oyun güncel mi? En son uçak sahnesi vs vardı orası mı son güncelleme?

gsmuhammed1905gok

gsmuhammed1905gok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lexi ile iletişime geçmek için Linda & Cece ile alışveriş merkezindeyken, Chris'in uykuya daldığı ve MC'nin sıkıldığı bir an var, telefonunuzu kontrol edin ve Lexinin fotoğrafa yorum yapın

zeroDeltazero

zeroDeltazero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gerçekten güzel oyun hikaye klişede olsada müzikler render gerçekten güzeldi

Heaven

Heaven

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bana biri yardmci ola bilrmi bazi sahnekerde misal dc sahnesinde cece ve cris acik digerleri yok onlari acmamizn bir yolu varmi

A

apollo50

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazı seceneklerde (bolum4 bolum3 eklenecek) bu sekılde kırmızı cıkıyor nasıl duzelcek bastan mı baslamam lazım 0.3 bıtırmıstım 0.4 e gırınce kaldıgım yerden devam ettım

A

apollo50

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
neden bu secenekler yok bılen varmı

Ekli dosyalar

• kırmızı.png
    kırmızı.png
    1,012.6 KB · Görüntüleme: 111
risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
herhalde güncelleme ile getirecekler o kırmızı yerleri.
Cece için oynanır.

T

trbadtr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu dün oynuyordum herhangi bir sıkıntı yoktu bugün girmeye çalışıyorum erişim hakkınız bulunmamaktadır diyor yardımcı olur musunuz.

K

KingdomTR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uçakta parti yapmaya çalışın diyodu. Telefondan müzik kısmına geldim ama şarkı yok diyo o şarkıyı nasil alcaz.

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun cok iyi. Ozellikle kizlar birbirinden guzel. Sizi yoran romantik bir kurgusu yok. Genel olarak merak uyandiran akisi var. Ana karakterin abarti abazalik yerine romantik ve sempatik tutumlari gayet hos olmus. Kararlariniz onem arzediyor. Sonuna kadar ovguyu hak eden bir yapay zeka cevirisi var. Emegi gecenleri tebrik ederim 👍🏻

Üst Alt