Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 8 - Final
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet holly-lexy sonunuda aldım gerçekten süperdi .ama o sonu almak için rehber kullandım yoksa alamazdım

Ragna

Ragna

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tek kelimeyle efsane yapımdı .Goat kelimesini hak eden oyunlardan biri .Karakterlerin her biri efsane .Duyguyu dramı en iyi şekilde içinize veriyor . benim tek sinir olduğum nokta holly karakterini hiç bir şekilde kendime bağlayamadım.chrise ayarladım chris çok kolay bir şekilde kendine bağladı ama mcnin bağlamasını zorlaştırmışlar.keşke daha kolay olsaydı hollyi kendine bağlamak .kesinlikle deneyin efsane bir yapım .cece> lexy>steph>holly>linda >robin>kirayı sona attığıma bakmayın kirada gayet iyiydi.
Oynamayı düşünüyordum bunu ama iki gündür Summer's Gone bataklığına düştüm. Bir süre çıkamam burdan tekrar tekrar oynayasım geliyor. Summer's Gone oynadıktan sonra başka AVN'lere şans veremiyorum. Baldurs Gate 3 bitirdikten sonra başka sıra tabanlı rpg oynayamamak gibi bu. Yatarken müziklerini açıp öyle uyuyorum. Etkisinden çıktıktan sonra belki bu oyuna da bakarım

F

Fun Master

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
PC'de yüklediğimiz dosyanın kayıt yeri neresi?

A

ayi5831

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Baya güzel bir oyun. normalde çok duygusal oyun veya film sevmem. ama bu oyun beni çok duygulandırdı. karakterlerin hepsi çok iyi karakterler. sırf karakterlerin üzüldüğünü gördüğüm için durmadan save değiştirdiğim oluyor. gözümü dolduran sahneler çok oldu. özellikle Cece nin sahneleri çok duygusallaştırdı beni. Ahhh Cece... Neyse demem o ki oyunu sevdim. beğenerek oynadım. kusur olarak sadece şunu söyleyeyim. çok erkenden kızı seçmemiz gerekiyor. aslında tüm ilişkileri yaşayıp finale yakın seçim yaptırsa daha iyi olurdu. ama bu duygusallığı azaltırdı. neyse ya. kısacası güzel oyundu.

A

ayi5831

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ve bu arada göndermeleri de çok sevdim. sevdiğim diğer oyunlardan karakterler görmek tebessüm ettirdi.

Üst Alt