Intertwined Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Intertwined Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.2
T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi de yanlış bilmiyorsam bu yapay zeka ile çevrilmedi ki, tr çeviri bu...
Evet doğruymuşsunuz ben dün uyumadan önce Türkçe yapay zeka kategorisinde gibi gördüm diye demiştim sizin dediğiniz daha olası o zaman

Kolsuz21905

Kolsuz21905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izin verilmedi diyerek oyuna giriş yapmamı engelliyor ayarlardan baktığımda oyunun herhangi bir izin istediği gözükmüyor nasıl yapabilirim

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Gerekli izin verilmedi diyerek oyuna giriş yapmamı engelliyor ayarlardan baktığımda oyunun herhangi bir izin istediği gözükmüyor nasıl yapabilirim
Telefonunuza Play Store üzerinden klonlama uygulamalarından birini indirip uygulamanın içine oyunu kurarsanız sorun çözülecektir. Eski oyunlar Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değiller.

yasuo3162

yasuo3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kennyR Mackenzie oyunu unuttunuz mu üstüne 2 sürüm gelmiş sanırım çeviri olacak mı?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
kennyR Mackenzie oyunu unuttunuz mu üstüne 2 sürüm gelmiş sanırım çeviri olacak mı?
Şu anda ağırlıklı olarak yeni oyunlar geldiğinden böyle bir tepkiye haksız diyemem ancak hiçbir oyunu unuttuğumuzu ya da yok saydığımızı düşünmenize de gerek yok. Oyundan oyuna Türkçesinin güncellenme sıklığı değişiyor, oyunların çoğunda kısa güncellemeler yayınlandığından birkaç sürümde bir çevirisi yapılıyor.

yasuo3162

yasuo3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu anda ağırlıklı olarak yeni oyunlar geldiğinden böyle bir tepkiye haksız diyemem ancak hiçbir oyunu unuttuğumuzu ya da yok saydığımızı düşünmenize de gerek yok. Oyundan oyuna Türkçesinin güncellenme sıklığı değişiyor, oyunların çoğunda kısa güncellemeler yayınlandığından birkaç sürümde bir çevirisi yapılıyor.
anlıyorum, hani hikayesi sağlam grafikleri sağlam az oyun var bulunca yeni bölümü istiyor insan. Siz de haklısınız. Yani ne derece umursarsınız bilmem ama bu oyunun çevirisi yakın zamanda gelir mi?

Üst Alt