indiremiyorum - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

indiremiyorum

• Konuyu başlatan ferhat3659
  • Başlangıç tarihi
F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme linklerine tıkladığımda hiç bir şekilde pc ye indiremiyorum youtube videosu çıkıyor videou da izliyorum ama indirmiyor farklı bir şekilde mi indirmem lazım yardım eder misiniz

Çözüm
MRainb0w
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

Eğer bu adımları yapıp olmuyorsa tarayıcı değiştirerek deneyiniz.
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Tekrar butona basın.

Çözüm
F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Tekrar butona basın.

farklı tarayıcı deneyince oldu ama zip te açmaya çalışınca bu çıkıyor zipten dışarı ayıkladım yıne denedim ama aynı uyarı cıktı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20.1 KB · Görüntüleme: 8
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
farklı tarayıcı deneyince oldu ama zip te açmaya çalışınca bu çıkıyor zipten dışarı ayıkladım yıne denedim ama aynı uyarı cıktı
Oyunu birden fazla kez açmaya çalışmışsınız veya oyunun .aoc ve .exe uygulamalarını aynı klasöre çıkartmamışsınız.

Üst Alt