Hillside Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Hillside Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.14.1
D

drillsosa

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
muhteşem bir oyundu, en kısa süre de devamı gelir umarım

dheemekiller

dheemekiller

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun gerçekten beklediğimden mükemmel çıktı bu tarz hikayeler çok güzel oluyor puan 8/10 hikaye, 1 gb a göre baya uzun oyun oldu her an bitecek diye bekledim bitmedi ama devamı gelir gelmez oynayacağım oyunlardan 1 tanesi.

QuanEx

QuanEx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çevirisini beklediğim bir oyundu. Hikayesi ve hikaye işlenişi en iyi oyunlardan biri. Sahne için değil de hikaye için oyun istiyorsanız öneririm.

lenaklenke

lenaklenke

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
potansiyeli olan bir oyun hikayesi güzel devamı gelince daha güzel olacaktır. cinsellik az onun dısında hersey güzel

A

Anon5466

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beklentilerimin çok üstünde çıktı ayrıca yapay zekaya dair 0 hata gördüm neredeyse devamı getirin ya sunun patreon duy sesimizi baba

Rednath

Rednath

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kesinlikle öneririm bu arada bu oyunun hikayesine benzer hikayeli oyunlar var ise yazar mısınız güncelleme gelene kadar beklemedeyim. Tavsiye ederim cinsellik çok az olsa da sırf hikaye için oynanır.

tekiro07

tekiro07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kesinlikle öneririm bu arada bu oyunun hikayesine benzer hikayeli oyunlar var ise yazar mısınız güncelleme gelene kadar beklemedeyim. Tavsiye ederim cinsellik çok az olsa da sırf hikaye için oynanır.
Gerçekten bu oyunun hikayesine benzer oyunları ben de arıyorum.

S

Silinen üye 30848

potansiyeli yüksek bir oyundu keşke yapay zeka olmasa bazı yerlerdeki çeviri oturmuyor ve bu tarz bir hikayeye sahip oyunlar daha çok tutunuyor bence birde yeni güncelleme ne zaman gelir nasıl öğrenebiliriz

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynayalı baya olmuştu hala güncelleme gelmemiş.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Net bir şekil de üzerinde durulması gereken bir oyun.Neden?Hikayesi dağınık değil en büyük artısı bu.En sevdiğim oyun türü elimizden biraz tutması güzel zaten sarıya zaafım olduğu için emma benim için +1 kattı oyuna oynarken bazı oyunlar çok cinsel içerikli başlıyor.Çekemiyor oyuncuyu o yüzden yazıları okumadan ileri sardırdığım oyunlar oluyor bu oyun öyle değil cinsellikten ziyade hikayesi ön planda.Karakterin yerine koyabiliyorsunuz kendinizi sapır saçma senaryosu olunca bunu yapamıyorsunuz işte.O yüzden bazı oyunlar render açısın dan ne kadar iyi olursa olsun kendinizi baş karakterin yerine koyamıyorsanız zevk vermez ana amaç ta bu zaten oynayan kişiyi o ütopyaya yerleştirmek ki bu oyun bunu başarıyor.

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cinsel görünüm yok ama sürükleyici

Üst Alt