Glimpses of the Past Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Glimpses of the Past Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.0
Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güncelleme çok kısa olmuş aga tadı damağımda kaldı resmen, hiç tatmin etmedi umarım yapımcı azıcık daha uzatır şu güncellemeleri ne zevk ne heyecan bıraktı bu güncellemeyle :cautious:

Bully Maguire

Bully Maguire

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu arada hikayeyi yazan şahsa buradan selam olsun, kişi gerçekten(benim için) mükemmel bir hikaye tasarlamış böyle oyunları gerçekten seviyorum.

Steve Rogers

Steve Rogers

Kredi
0$
Bu nasıl yapay zeka da çok şaşırdım. Gerçekten başyapıt bir oyun. Oturun film gibi izleyin. Konusu mükemmel hele ki karakterinizin hikayesi inanılmaz güzel. Keşke saçı sakalı kesmese daha karizmatikti. Kestikten sonra sadece ben mi benzettim bilmiyorum ama Irfan can kahveciye benzedi sjskska

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme gelecek mi yakın tarihte oyun kalmadı 😅 şubat haftası gibi keşke oyun yağmuruna tutulsak.

Steve Rogers

Steve Rogers

Kredi
0$
Müthiş ötesi bir oyun karakterle birleşiyosunuz adeta. Devamı kesinlikle gelmeli. Ne zaman gelir admincim??

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sayın moderatörler veya yöneticiler lütfen oyunların genel bakışlarında oyunun tahmini saatini yazarsanız süper olur diye düşünüyorum. Sadece bu oyun için demiyorum ama hemen hemen her oyunda üyeler birbirlerine ne kadar sürüyor diye soruyorlar. Lütfen bunu göz ardı etmeyin, saygılar.

R

Raqnaroq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linklerde sıkıntı var. Icedrive linki puff diğerlerinden iniyor ama apk bozuk kurulmuyor

Steve Rogers

Steve Rogers

Kredi
0$
Güncelleme aldı mı bu oyun??

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyunun hikayesi benim açımdan en az Summers Gone kadar merak uyandırıcı. Renderlar gayet tatmin edici. Bir de içerik ayında Türkçeye çevirilse tadından yenmez.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunun hikayesi benim açımdan en az Summers Gone kadar merak uyandırıcı. Renderlar gayet tatmin edici. Bir de içerik ayında Türkçeye çevirilse tadından yenmez.
İçerik ayında gelecek yapay zeka oyunları listesinde bulunmuyor maalesef.

R

Redlaw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr nedir? Oyunun ilerleyişi için açık mı olması kapalı mı olması daha iyi?

Üst Alt