Glimpses of the Past Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Glimpses of the Past Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.0
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Bu hikaye sizi, kendini bulmaya çalışan yalnız bir adamın dünyasına götürecek. Adamımız çok zor bir çocukluk geçirdi ve başarısızlık onu her yerde takip etti. Şimdi kendine güvenen bir yetişkin ama eski anıları onun yakasını bırakmıyor. Adamımızın geleceğini yönetmesi ve geçmişini değiştirmesi için karar verecek olan sizsiniz.
Paylaşılan Tarih: 12.02.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.4.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça
Oyun Boyutu PC: 3.01 GB
Oyun Boyutu APK: 930 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Big ass, Big tits, Creampie, Handjob, Vaginal sex, MILF, Oral sex, Teasing, Humor, Romance, School setting, Bdsm, Footjob, Handjob

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Glimpses of the Past oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

791979_ls_cf_8d-min.png 791977_zoe_cnm_3a-min.png 614844_ldr3-min.png 614838_dt0_amd2a-min.png 614837_Shg0_6b-min.png 614835_mgt_3e-min.png

Son düzenleme:
Muhammet58

Muhammet58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 2999

GENEL BAKIŞ

Bu hikaye sizi, kendini bulmaya çalışan yalnız bir adamın dünyasına götürecek. Adamımız çok zor bir çocukluk geçirdi ve başarısızlık onu her yerde takip etti. Şimdi kendine güvenen bir yetişkin ama eski anıları onun yakasını bırakmıyor. Adamımızın geleceğini yönetmesi ve geçmişini değiştirmesi için karar verecek olan sizsiniz.
Paylaşılan Tarih: 18.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça
Oyun Boyutu PC: 2.02 MB
Oyun Boyutu APK: 555 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Big ass, Big tits, Creampie, Handjob, Vaginal sex, MILF, Oral sex, Teasing, Humor, Romance, School setting, Bdsm, Footjob, Handjob

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Glimpses of the Past oyununu çalıştırın.
Siteye kayıt olsugum halde indirme şeçenekleri yerinde kayıt ol giriş yap Dior neden acaba

D

devil07q

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin sen adamsın geçen gün çevrilsin diye yazdım Bi gün, sonra Türkçe Yapay zekasını görmek Bi de normalde 2.5 sürümündeydi güncel sürümünü görmek sen kralsın başka bişey demiyorum.

Z

Zengin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun devamı ne zaman gelir? Oyunun ilk 2 bölümü cok güzel indirmeyen pişman yer

H

hikmet2109

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun visual mi yoksa sandbox olarakta oynanılabiliyormu?

HmzaDemR

HmzaDemR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel bayıldım yakın zamanda inşallah yeni sürümü çıkar.

T

Thief07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devami ne zaman gelir admin var mi bi bilgi

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun karakterler ve görsel bakımından güzel duruyordu.Tabi ki yetişkin olduklarında daha güzel oldu her şey. Karakterlerin o çocukluk tasarımları neydi öyle.Kadın karakterler olgunlaştıkça daha güzel göründü. Normalde küçükken daha tatlı olunur, ancak bu oyunda tam tersi olmuş.Hele ki baş karakter resmen büyüdükçe mutasyona uğruyordu en sonunda evrimini tamamlamıştı.
:LOL::ROFLMAO::sneaky::eek:o_O:cool:

Hikayesi güzel beğendim.Zaman geçişleri güzel yansıtılmış.''Lisa'' ve ''Catherine'' beğendiğim karakterler oldu.Devamını merakla bekliyorum.Emeğinize sağlık.
:)(y)

PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

404 Not Found​

hatası alıyorum linklerde

Üst Alt