Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
P

Paixis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Animasyonlarda biraz kasma var
Teşekürler,milfy City i zar zor indirdim kurarken problem çıkıyordu bundan önce iki üç kez denedim olmamıştı şimdi indirdim çok şükür açıldı da ama oynayamadım üzdü açıkçası, sağlık olsun

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Teşekürler,milfy City i zar zor indirdim kurarken problem çıkıyordu bundan önce iki üç kez denedim olmamıştı şimdi indirdim çok şükür açıldı da ama oynayamadım üzdü açıkçası, sağlık olsun
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar. Rica ederim.

H

HoliqanS1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
milfgirlde bi tane görev var ? tıklayınca o ilk bakire olan kız artık mastirbasyon çektiğini biliyorum diyo onu nasıl yapıcam onunla konuş diyo ama hiç bişey konuşmuyo ki cevaplarsanız sevinirim

Zelphium

Zelphium

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mia nadiren odasinda gün içinde onu görmelisin diyor elbiseyi filan da verdim hiç bişey olmadi

R

RavenEmbla

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bu lanet göğüs görme görevini nasıl yapcaz ya 4 oyun günüdür boş boş takılıyorum ufak ufak gelişmeler var geri kalan her şey aynı tekrarlıyor
Şu an yapabileceğim hiç bir şey kalmadı
Nası geçiyoruz bu göğüs görevini

N

NotEmre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4407

GENEL BAKIŞ

Ana karakter hafıza kaybı yaşayıp, hastanede gözlerini açıyor. O sadece geçmiş yaşamının bazı parçalarını hatırlıyor ve hafıza kaybı yaşamasına sebep olan kazanın nasıl gerçekleştiğini bilmiyor. Yaşananların nelere sebebiyet vereceği ise bilinmiyor.

Paylaşılan Tarih: 16.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1.0.1 Ekstra
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.32 GB
Oyun Boyutu APK: 375 MB

Oyun Konuları
Male Protagonist, 3DCG, Animated, Big tits, Big ass, Oral sex, Paranormal, Voyeurism, Mobile game, MILF, Religion, Monster girl

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Girl House oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Oyuna giriş kısmında bu oyuna erişiminiz bulunmamaktadır diyor

N

NotEmre

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4407

GENEL BAKIŞ

Ana karakter hafıza kaybı yaşayıp, hastanede gözlerini açıyor. O sadece geçmiş yaşamının bazı parçalarını hatırlıyor ve hafıza kaybı yaşamasına sebep olan kazanın nasıl gerçekleştiğini bilmiyor. Yaşananların nelere sebebiyet vereceği ise bilinmiyor.

Paylaşılan Tarih: 16.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.1.0.1 Ekstra
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.32 GB
Oyun Boyutu APK: 375 MB

Oyun Konuları
Male Protagonist, 3DCG, Animated, Big tits, Big ass, Oral sex, Paranormal, Voyeurism, Mobile game, MILF, Religion, Monster girl

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Girl House oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Hiçbir oyuna erisim sağlayamıyor um lütfen beni bilgilendirir misiniz

I

ilkerbahar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 1.2.0 güncellemesi çıkmış.

53mesut

53mesut

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun. Takıldığınız bir yer olursa bana ulaşın :)
Lola her sabah kapının arkasında ne yapıyor görevinde takıldım gözlemleme aracına sahibim ama kapının arkasında pek birşey yok ayna karşısında giyiniyor. Ne yapmalıyım burda sıkıştım kaldım???

'Danger

'Danger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lola her sabah kapının arkasında ne yapıyor görevinde takıldım gözlemleme aracına sahibim ama kapının arkasında pek birşey yok ayna karşısında giyiniyor. Ne yapmalıyım burda sıkıştım kaldım???
Çeviri hatasi var orada sanirim akşam 20.00da bak.

O

okmquestraa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni versiyon türkçe ne zaman çıkar

Üst Alt