Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
M

muratdemic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler lola ile seks fotoğrafını nasıl çekicem? seks yaptık ama fotoğraf çekemiyorum. ve venessayı telefonda konusurken saat kaçta yakalıcam öğlenden sonra 4-5 gibi mutfağa gidiyorum telefonla konusmuyor şuan tıkandı oyun tamamen ılerletemiyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
muratdemic
Lola sahnesinin başlarında, sağ üstte telefon simgesi çıkıyor bir karede, yavaş yavaş geçerek telefon simgesi çıktığında simgeye basıp fotoğrafı çekeceksin.

F

fear24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda eğer yatakta uyumuyorsanız birkaç gece yatağa tıklayıp uyuyun diyor yapıyorum ama hiçbirşey olmuyor.

K

karayura19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
vanessanın odası kitliyken nasıl bakıcaz cihaz kilitli diye bakmıyor

G

gate

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda neden geri gitme yok yanlış bir şey yaptığımda ya da sahneyi tekrarlamak için geri gidemiyorum

S

spazh004

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
açılmayan sahneler kaldı 5-6 tane tamamını nasıl açabilirim

Üst Alt