Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Burnuna değil zaten ilk önce ayaklarının altına, dönünce de karnının yanına boşluklarına değdireceksiniz.

arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanılmıyorsam sen öğleden sonra odasında Lola'dan isteyeceksin, o da tamam gözlerini kapa diyecek sende resmini çekeceksin. Sanırım anladığım Lola'dan 2. resimi çekme yerindesiniz.
Alex usta yardım etttt.
Dediğin yerdeyim 1 gündür her saati denedim Lola malını olmadı ha bire nasıl böyle dersin diyip odadan atıyor çok sinirimi bozdu kendi seçimimiz olsa yuzune bile bakmam da oyun zorunlu yapmış o yüzden orada kaldım ya ne güzel gidiyordum lütfen yardım et nasıl geçeceğim?

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Alex usta yardım etttt.
Dediğin yerdeyim 1 gündür her saati denedim Lola malını olmadı ha bire nasıl böyle dersin diyip odadan atıyor çok sinirimi bozdu kendi seçimimiz olsa yuzune bile bakmam da oyun zorunlu yapmış o yüzden orada kaldım ya ne güzel gidiyordum lütfen yardım et nasıl geçeceğim?
Bunun öncesinde yan görevleri tamamlaman gerekiyor. Bunun için okuduğu kitabı erotik kitap ile değiştirmen gerekiyor, kitabı değiştirdikten sonra akşam 20:00 de Lolanın odası kitli iken gözetlici ile kontrol et o esnada masturbasyon yapıyor olacak sende bunu kayıt edeceksin kamera ile. Ertesi gün telefondaki kayıdı Lolaya göster artık inkar edemezsin diyeceksin ve 2. blowjobu isteyeceksin o esnada resmini çekeceksin, bu resmi de Mia'ya göstereceksin. Gözetliyicinin yüksek olması lazım yani yükseltilmiş gözetliyici olması lazım yok ise satın alman gerekiyor, dediğim işlemi bununla yapman gerekiyor.

arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Usta sağol bu dediklerini yapmıştım zatende bende şuan Mia tekrar foto istiyor Lolayı becerirken istiyor galiba
Şeytanda hatta Lola seni istiyor olabilir diyor ama Lolaya gidiyorum nasıl öyle dersin sapık felan diyor çıldıracam ya

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Usta sağol bu dediklerini yapmıştım zatende bende şuan Mia tekrar foto istiyor Lolayı becerirken istiyor galiba
Şeytanda hatta Lola seni istiyor olabilir diyor ama Lolaya gidiyorum nasıl öyle dersin sapık felan diyor çıldıracam ya
Türkçe mi ingilizce mi oynuyorsun oyunu? Şunun için soruyorum İngilizce oyun finali verdi ama türkçe hala güncellenmedi, oyunun buraya kadar olan kısmını bitirmiş olabilirsin. Hayır bitirmedim diyorsan öğleden sonra her hangi bir vakir salona git tv yi aç college dvdsini koy o esnama Mia gelecek. Eğer koyduğun dvd işe yaramadıysa diğer dvdyi koy Mia gelene kadar dvdyi bulmaya çalış.Sonrası kendiliğinden geliyor zaten

arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İngilizce tamam usta
Dediğini deneyip dönüş yapacağım hemen
Türkçe mi ingilizce mi oynuyorsun oyunu? Şunun için soruyorum İngilizce oyun finali verdi ama türkçe hala güncellenmedi, oyunun buraya kadar olan kısmını bitirmiş olabilirsin. Hayır bitirmedim diyorsan öğleden sonra her hangi bir vakir salona git tv yi aç college dvdsini koy o esnama Mia gelecek. Eğer koyduğun dvd işe yaramadıysa diğer dvdyi koy Mia gelene kadar dvdyi bulmaya çalış.Sonrası kendiliğinden geliyor zaten

arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sağol kral adamsın sayende silme seviyesine gelecektim ki oyuna geri bağladın dvd yaptım oyun devam ediyor
Yalnız demesen varya hiç aklıma gelmezdi yok öğleden sonra gidecende dvd izleyecen hemde 3 de mi ne oldu her dvd'de de olmuyor
Bu arada ben Vanessayı annesi sanıyordum çok şaşırdım olanlara sayende oyuna tekrar bağlandım krall =)

Bekliyorum yoksa bana baştan başlatacaksın oyunu :)

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sağol kral adamsın sayende silme seviyesine gelecektim ki oyuna geri bağladın dvd yaptım oyun devam ediyor
Yalnız demesen varya hiç aklıma gelmezdi yok öğleden sonra gidecende dvd izleyecen hemde 3 de mi ne oldu her dvd'de de olmuyor
Bu arada ben Vanessayı annesi sanıyordum çok şaşırdım olanlara sayende oyuna tekrar bağlandım krall =)
Rica ederim iyi oyunlar, duş alıp öyle yat bu gece :)

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Açık dünya sevenler için önerebilirim. Hikaye fena değil, karakterler güzel ama rehber olmadan biraz zorluyor.

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu seks fotoğrafı görevini geçebilen var mı ? daha önce gözü kapalı ve gözü açık 2 fotoğraf çekmiştim şimdi seks esnasında fotoğraf isteniyor kamera olayını nasıl ayarlıcam çözemedim

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu seks fotoğrafı görevini geçebilen var mı ? daha önce gözü kapalı ve gözü açık 2 fotoğraf çekmiştim şimdi seks esnasında fotoğraf isteniyor kamera olayını nasıl ayarlıcam çözemedim
Lola Banyodayken gözetle sonra lolaya teklif et.

A

akingencay555

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
en son oynadığımda mia yı becermiştik yeni güncelleme geldimi ondan sonra

O

oexa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lola Banyodayken gözetle sonra lolaya teklif et.
Dvd üzerinden giden bir sahneymiş sanırım bu salonda film izlerken önce mia ile sevişmen gerekiyormuş sonrasında lola ile kamerayla da gizlice mia çekicekmiş galiba bizi ama sorun şu mia geldi ama lola hangi saatte dvd açarsam açayım gelmiyor bir türlü salona

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dvd üzerinden giden bir sahneymiş sanırım bu salonda film izlerken önce mia ile sevişmen gerekiyormuş sonrasında lola ile kamerayla da gizlice mia çekicekmiş galiba bizi ama sorun şu mia geldi ama lola hangi saatte dvd açarsam açayım gelmiyor bir türlü salona
Hatırlayamadım kusura bakma ama saat 4-5 gibi salonda olabilir

B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Reklam izlemek için link koyduğun için sağolasın admin

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Reklam izlemek için link koyduğun için sağolasın admin
Eğer linkleri geçemiyorsanız bu bizden kaynaklı bir şey değil yine de
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

Üst Alt