Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
W

Walrider06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
lütfen şu vicky ye "ona nasıl ders vereceğini bulmalısın" görevini geçemedim bi yardımcı olabilir misiniz ?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
30 yaptım ama hala aynı şeyi diyor.
İpuçları her zaman doğru yolu göstermez. Bazen tekrara bağlıyor. En iyi nokta cep telefonunda yapılacak görevlere bakmaktır. Bazı durumlar da sürekli farklı ipuçlarıda veriyor. Görev ile alakalı karakter her kimse onunla konuşmakta işe yarayabilir.:geek:

Y

Yakuza2834

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
lola sabah odası incele diyor yapıyor olmuyor nasıl geçicem orayı

Y

Yakuza2834

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2ci fotograf veremiyorum mia odasına almıyor

1

19darklord07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdikten sonra hesabımı girdim ama kayıtlı oyunların hepsi silinmiş ne yapabilirim bunun için yeniden mı başlamalıyım

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunu indirdikten sonra hesabımı girdim ama kayıtlı oyunların hepsi silinmiş ne yapabilirim bunun için yeniden mı başlamalıyım
Eğer Androidse Android-data - adultoyunceviri klasöründe kayıt dosyaları olması lazım yoksa baştan başlamalısınız.

B

bY_sLAYER

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mia da takılı kalıyor ne 2. resmi alıyor ve odadan kovuyor

enesainz

enesainz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
KD ama kapaginda kirmizi ferrari ve bir kadin olan oyun vardi, Hikayede Onun evine donuyorduk uzun aradan sonra. Villa'nin icinde Luks araclar var.Sonra bize santaj yapiyordu kel bir adam bir fotograf ile.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Üst Alt