Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Girl House güncellemesi |25.01.2021|

Silence

Moderatör
1024510_1611541714584.png

Herkese merhaba,

Şu anda bazı şeylerle ilgilenmek için hafta sonu için uzaktayım, ancak Pazartesi günü mutfak sahnesi için tüm renderları bitirmeliyim ve sonra sadece kodlama ve test olacak.

Güncellemeyi önümüzdeki hafta sonu yayınlamanın mümkün olacağından oldukça eminim. Bunun iyi bir haber olduğunu düşünüyorum. Daha fazla zamanım olsaydı, muhtemelen Vanessa için bir sahne daha yaratmaya çalışırdım, ancak daha önce planlandığı gibi Ocak ayında yayınlanması daha iyi olur diye düşünüyorum.

Her neyse, umarım bir sonraki güncellemeden keyif alırsınız ve önümüzdeki hafta sonu yeni güncellemede görüşürüz.

Desteğiniz için teşekkürler!

Astaros3D

Üst Alt