Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Girl House Güncellemesi |07.02.2021|

Mackenzie

Yönetici
Herkese merhaba,

Bu yılın ikinci ayına başladık ve bu, başka bir aylık herkese açık haberlerin zamanı anlamına geliyor. Girl House için 1.3 güncellemesini yeni bitirdim, yayınladım ve kesinlikle çok ateşliydi. Bir bakıma, sonunda bu tür içerikler üzerinde çalışmak iyi hissettirdi, hepinizin bunu beklediğini biliyorum. Nihayet bu noktaya geldiğimize göre, kesinlikle bu tür içeriklere son vermek gibi bir planım yok, bu yüzden endişelenmenize gerek yok. Bir şey olursa, bundan sonra sahnelerin daha da ısınmasını bekliyorum. Bir sonraki güncellemeyle ilgili çalışmalarımda ilerledikçe haftalık haberlerimde bazı önizlemeler yayınlayacağımdan eminim. Şimdilik, henüz görmediyseniz, Vanessa'nın son güncellemesinden bu resme bakabilirsiniz. Bu olayın nasıl sonuçlandığını çok beğendim. Gelecek güncellemelerde daha fazlasını göreceğimize eminim.

Bir sonraki aylık herkese açık gönderi ile tekrar görüşmek üzere ve beni takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

Üst Alt