Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Girl House 1.4.0 sürümü güncellemesi |22.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
IMG_20210323_034843.jpg

Herkese selam,

Haftalık haber zamanı geldi. Bu hafta 3 karakterin dahil olduğu yeni bir sahne üzerinde çalıştım. Bir sonraki güncellemede buna benzer en az 2 olay olacak, bu da poz vermenin ve oluşturmanın için normal 1'e 1 sahnelere göre biraz daha karmaşık olduğu anlamına geliyor. Bence bu ilginç bir değişiklik ve hatta bazen küçük bir zorluk. Oyun kesinlikle hemen hemen her yeni sahnenin bir şekilde ilginç olduğu bir noktaya ulaştı. Hâlâ güncellemeyi bu ayın sonunda yayınlamayı planlıyorum, fazla zaman kalmadığını biliyorum. Güncellemeyi test etmek için kalacak zaman beni biraz endişelendiriyor, ancak yine de iyimser kalıyorum.

Desteğiniz ve sabrınız için teşekkür ederiz!

Astaros3D

Üst Alt