Gerçek hayattaki starların olduğu oyunun ismi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Gerçek hayattaki starların olduğu oyunun ismi

• Konuyu başlatan CodyJack
  • Başlangıç tarihi
C

CodyJack

Doğasever
Kredi
0$
Önceden oynamıştım şimdi yeniden oynamak istiyorum ama oyunun ismini unuttum gerçek hayattaki bir sürü p*rn star vardı

gobc87

gobc87

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
the agency falan var ama sitede var mı bilmiyom o tarz oyunların türkçe çevirisini zor bulursun

C

CodyJack

Doğasever
Kredi
0$
Beyler oyunun ismini buldum discorddan Keyaru nickli moderatör yardımcı oldu sağ olsun
Oyunun ismi: Aparment Building

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu tarz oyunlar telif yemiyo mu acaba yapımcıları da patreon'dan binlerce dolar götürüyolar. render alma derdin yok animasyon yapma derdin yok renpy'daki üç beş kodu bilsen yeter kıyak iş vallla

irresistiblepai

irresistiblepai

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Last Man, Apartment Building ve Spider Man;Behind the Mask

Üst Alt