Game of Whores Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Game of Whores Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.21
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Bir genelevin eski yöneticisi olarak oynuyorsunuz, amaç işe geri dönmek ve aynı zamanda güç elde etmek için oyunun 3 ana kahramanına yardımcı olmaktır. Gücü elde etmek isterken pek çok farklı karakterle karşılaşıp, zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecek.

Paylaşılan Tarih: 14.02.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.21
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1,04 GB
Oyun Boyutu APK: 159 MB

Oyun Konuları
Visual Novel, Nudity, Voyeurism, Teasing, Corruption, Male protagonist, Parody, Big tits

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Game of Whores oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

63462_60043045_6-min.png 63463_50191883_game-of-whores-7.jpg 63464_50191881_game-of-whores-6.jpg 63465_50191880_game-of-whores-5.jpg

Son düzenleme:
Yasni

Yasni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakter erkek mi kadın mı tam belli olmuyor

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostlarım şu google driveden başka seçnek yokmudur aşırı yüklenme yüzünden indirme yapamıyorum mailu cloud yada yandex olsa güzel olur google drive kabak tadı vermeye başladı ya ...

KUNNTEPER

KUNNTEPER

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar discordan sordum cevap vermediler bu oyunu oynayıp deva meden varmı aranızda, ben takıldım bir yerde yani günmü atması gerekiyor anlamadım . yapacağım birşey varda yapmıyormuyum bilemedim.

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu khaleesi nın 4 görevini yaptıktan sonra kızıl karı geliyor başka görev yok bu kadar mı oyun

Jojomong

Jojomong

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterimiz erkek. sadece gözleri karanlık koskoca penisi var nasıl görmezsiniz?

Üst Alt