Foruma eklenen yeni roller ve gereksinimleri - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Duyuru Foruma eklenen yeni roller ve gereksinimleri

  • Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
709
Çözümler
24
Tepki puanı
31,832
Puanları
93
Kredi
0$
Foruma eklenen yeni roller ve gereksinimleri;

Tanınmış: Forumda 1500 mesaj sayısına ulaşmanız gerekiyor.

Kıdemli: Forumda 3000 mesaj sayısına ulaşmanız gerekiyor.

Patron: Forumda 5000 mesaj sayısına ulaşmanız gerekiyor.

Discord Ünlüsü: Discord'da Kıdemli veya üstü role sahip olmanız gerekiyor.

Facebook Ünlüsü: Facebook sayfamızda mesaj ve post atarak aktif olmanız gerekiyor. (Bunun belirli bir sayısı veya süresi yok, aktif olduğunu düşündüğüm kişiler alacak)
Eleştirmen: Forumumuzdaki Türkçe oyunlar hakkında yararlı değerlendirme yapanlara verilecek.
Popüler: Forumda 2750 tepki puanına ulaşmanız gerekiyor.


Not: İleride yeni kategorilerle beraber yeni roller de eklenecek ve aynı zamanda yeni kategorilerle beraber bu rollerin bazılarına sahip olanlara Destekçi Plus veya Beta erişimi gibi hediyelerimiz olacaktır.

Not: Güncelleme duyurularını artık forumda Kıdemli üstü, Discord ünlüsü ve Destekçi Plus üyeleri görüntüleyebilecek. Discord'daki rollere göre erişim sağlanamayacak.

Not: Rol kazanmak için saçma mesaj atanlara forumda uyarı verilecek ve 3 uyarıdan sonra mesaj atma yetkileri alınacaktır.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt