Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
G

gtmany

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
effffffffsaaaaaneeeeeee

Gtatony11

Gtatony11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun 3. bölümü gelsin lütfen

G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Android linklerinde galeri hileli mi geliyor ? Yoksa galeriyi oynadıkça biz mi açıyoruz ?

zgaf

zgaf

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Oyunun 3.Bölümü geldi ama ne zaman çevrilir acaba

XOPA

XOPA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birinci bölümü bitirdikten sonra ikinci bölüme geçtim. Oyunda birinci bölümde yaptıklarımı sordu gayet iyi hoşta ben komşuyu ne azarladım nede tehdit ettim buga girdim bildiğin. Oyunu hatta hapise girmeden bitirdim. Bana sorduğu sorular ile yaptıklarım hep çelişiyor.

Ekli dosyalar

• 1ss.png
    1ss.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 62
XOPA

XOPA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birinci bölümü bitirdikten sonra ikinci bölüme geçtim. Oyunda birinci bölümde yaptıklarımı sordu gayet iyi hoşta ben komşuyu ne azarladım nede tehdit ettim buga girdim bildiğin. Oyunu hatta hapise girmeden bitirdim. Bana sorduğu sorular ile yaptıklarım hep çelişiyor.
Ek olarak Fashion Business B2 v18 olan exeden girdiğimde 1. bölümdeki sonuçlar gözüküyor ama hata veriyor.

Ekli dosyalar

• 2ss.png
    2ss.png
    876.4 KB · Görüntüleme: 27
  • 3ss.png
    3ss.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 27
DizzyV

DizzyV

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
SPOİLER!!!!
Kadın karakterlerle oynamaya alışkın değilim ama oyun cidden sürükleyici ve güzel ama aşırı sinir oldum

Spoiler istemek gibi olacak ama ileride tekrar eski konumumuza yükselip intikam alabiliyor muyuz bilgisi olan var mı

Moderatörün son düzenlenenleri:
ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Kısacası güzel oyun. Uzun oynama saati, güzel grafikler. Konusu da fena değil...

X

xiu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2-2'yi indirdiğimiz zaman bütün 1 ve 2-1'i indirmemize gerek yok değil mii?

W

Widnight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eric okulu için elbise almamız gerekiyor. Ama vivian indirim al diyor bu vivian bulamıyorum nerde bu

M

Mbmb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadın karakter olarak oynanılan diğer oyunlar nelerdir? Türkçe olması önemli değil ingilizce oyunlari da içerebilir

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Kadın karakter olarak oynanılan diğer oyunlar nelerdir? Türkçe olması önemli değil ingilizce oyunlari da içerebilir
Kadın başrol oyunlar: Volleyball heaven (Türkçe yapay zeka) Angelica's temptation (Türkçe yapay zeka)
Pandora's Box (Türkçe yapay zeka) Betrayed (Tamamen Türkçe) Bright past (Türkçe yapay zeka) High life (Türkçe yapay zeka) A Wife And Mother (Türkçe yapay zeka) Good Girl Gone Bad (Türkçe yapay zeka) The office (Tamamen Türkçe) Fashion Business (Tamamen Türkçe)

Üst Alt