Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Heycanla bekliyorum. Karakterler tam bir başyapıtlık

D

Deadlygun

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oynanış süresini görünce aşırı heyecanlandım çünkü hikayeli ve uzun adult oyunlara bayılıyorum ama başrolün kadın olduğunu görünce biraz önyargılar oluştu yine de indirip bakacağım seveceğimi düşünüyorum. İlk başta erkek olup Monica'yı yola getiririz diye düşünüyordum ama olsun Monica olup kendi kendimizi yola getiririz :D

E

EMU

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Gece 12 de direkt açılacak mı

O

oyunsever01

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
saat kaçta linkler yayınlanacak

agun1453

agun1453

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynanış süresini görünce aşırı heyecanlandım çünkü hikayeli ve uzun adult oyunlara bayılıyorum ama başrolün kadın olduğunu görünce biraz önyargılar oluştu yine de indirip bakacağım seveceğimi düşünüyorum. İlk başta erkek olup Monica'yı yola getiririz diye düşünüyordum ama olsun Monica olup kendi kendimizi yola getiririz :D
Güzel oyun kardeşim nende bekliyorum bayadır

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Female Progrotanist oyunlarda karakter ile bağlantı kurmal bir erkek için zor olduğu için belli içerikleri oynaması daha kolay oluyor buna ntr de dahil umarım hikaye iyidir gerçi braveheart akedimi çevrilmiş olsa daha çok sevinirdim ya olsun.

O

oyunsever01

S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyun beklentimin altında kaldı biraz ama oynanır

Üst Alt