Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hangi günler fotoğraf çekimi ne zaman gitsem almıyor fotograf cekimine
değişiyor günler her cumartesinden sonra victoria için 5k para toplamamız gerekiyor günü atlayıp pzt denerseniz olacaktır bende aynı sorunu yaşayıp öyle haletmiştim peş peşe çekim olmuyor malesef

c0r4p

c0r4p

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mekan değişikliklerinde çok yavaş geçiyor kasma gibi bir şey oluyor. ne yapmak lazım onun için ?

deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
değişiyor günler her cumartesinden sonra victoria için 5k para toplamamız gerekiyor günü atlayıp pzt denerseniz olacaktır bende aynı sorunu yaşayıp öyle haletmiştim peş peşe çekim olmuyor malesef
cuma ve cumartesi günü 2 defa çekim yapabiliyorsunuz hem cuma hem cumartesi

T

thewitcher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar mekan değişikliğinde örneğin yatak odasındayken gardropa geçerken çok fazla anlamsız şekilde bekletiyo. bu bekletme tüm geçişlerde var. pc özelliklerim bu oyunu rahatlıkla kaldırır hatta yazayım i5 6500 asus r9 380

F

Feyzullah1337

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 2.1 mega indirme linkinde sıkıntı var indirmiyo yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.

D

Dipso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam Honor 10 lite kullanıyorum. 3 GB ram var oynamayı etkileyecek düzeyde kasıyor, depolamaya izin vermeme rağmen hata veriyor normal mi

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Hocam Honor 10 lite kullanıyorum. 3 GB ram var oynamayı etkileyecek düzeyde kasıyor, depolamaya izin vermeme rağmen hata veriyor normal mi
Oyun ağır bir oyun kasması normaldir telefonunuz çok yeterli gelmiyor oyuna.

Swanky

Swanky

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun ağır bir oyun kasması normaldir telefonunuz çok yeterli gelmiyor oyuna.
Bölüm 2'nin 1. Partı 720p yayınlandı ondaki kasma çok rahatsiz etmiyordu. 2. Part 1080p yayınlandı kasma oranı ciddi bir şekilde arttı ve 720p ye indirmemize müsade edimiyor. Keşke 2. Partı da 720p yayınlasaydınız zaten görüntü açısında hiçbir fark yok 720p de gayet kaiteli

E

emin38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kayıt dosyalarını yukleyemıyorum bır hata oluştu dıyor

Barnabas

Barnabas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hepsini tek tek indirmek zorunda mıyız yoksa tek birini indirsek hepsi dahil mi?

Barnabas

Barnabas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnanılmaz derecede kasıyor sistem özellikleri ; Ryzen 5 3600 - GTX1060 6GB 16GBRAM - 2TB SSD 2TB HARDİSK
Böyle devam ederse oynamam çok güç..

Üst Alt