Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Fantasy Valley

Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 9
ProTest

ProTest

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
329
Tepki puanı
578
Puanları
93
Fantasy Valley.jpg

GENEL BAKIŞ

David, hayatı boyunca ailesinin çiftliğinde mahsur kaldı. Ailesi aniden vadiyi terk ettiğinde her şey değişir. David kasabaya taşınmalı ve ... üniversiteye gitmeli! Hikaye, yetişkin bağımsızlığına doğru yola çıkan David'in günlük yaşamını izliyor. Çalışmalarını sürdürecek, güzel kadınları kovalayacak ve hatta belki vadiyi kurtaracak!
Fantasy Valley, üzerine tıklamalı bir görsel romandır. Okuyucu sahneden diğerine geçmek, karakterlerle konuşmak ve nesneleri keşfetmek için ekranın etrafında tıklar. Hikaye, içine serpiştirilmiş keşif anlarıyla doğrusaldır. Ara sıra diyalog seçenekleri okuyucuya kişiliğini ifade etme şansı verir, ancak bu seçimler hikayenin gidişatını etkilemez.

Paylaşılan Tarih: 16.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 9
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 764.7 MB
Oyun Boyutu MAC: 747.3 MB


Oyun Konuları
2DCG, Fantasy, Male protagonist, Magic, Medieval, Point&Click, Big tits, HandJob, Peeping, Big dick, Animated. Teasing, Oral sex, Vaginal, Groping
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Fantasy Valley oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - FILESUPLOAD

MAC

MEGA - FILESUPLOAD


GÖRSELLER


AdultOyunÇeviri.jpg AdultOyunÇeviri1.jpg AdultOyunÇeviri2.jpg AdultOyunÇeviri3.jpg
 
Son düzenleme:
B

bydiepie

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Ağu 2020
Mesajlar
1
Tepki puanı
1
Puanları
3
aradığımı buldum
 
Üst Alt