Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Fantasy Valley

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 10
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
355
Tepki puanı
784
Puanları
93
Kredi
0$
Fantasy Valley.jpg

GENEL BAKIŞ

David, hayatı boyunca ailesinin çiftliğinde mahsur kaldı. Ailesi aniden vadiyi terk ettiğinde her şey değişir. David kasabaya taşınmalı ve ... üniversiteye gitmeli! Hikaye, yetişkin bağımsızlığına doğru yola çıkan David'in günlük yaşamını izliyor. Çalışmalarını sürdürecek, güzel kadınları kovalayacak ve hatta belki vadiyi kurtaracak!
Fantasy Valley, üzerine tıklamalı bir görsel romandır. Okuyucu sahneden diğerine geçmek, karakterlerle konuşmak ve nesneleri keşfetmek için ekranın etrafında tıklar. Hikaye, içine serpiştirilmiş keşif anlarıyla doğrusaldır. Ara sıra diyalog seçenekleri okuyucuya kişiliğini ifade etme şansı verir, ancak bu seçimler hikayenin gidişatını etkilemez.

Paylaşılan Tarih: 23.05.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 10
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 858.8 MB
Oyun Boyutu MAC: 841.4 MB


Oyun Konuları
2DCG, Fantasy, Male protagonist, Magic, Medieval, Point&Click, Big tits, HandJob, Peeping, Big dick, Animated. Teasing, Oral sex, Vaginal, Groping
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Fantasy Valley oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA


GÖRSELLER


AdultOyunÇeviri.jpg AdultOyunÇeviri1.jpg AdultOyunÇeviri2.jpg AdultOyunÇeviri3.jpg
 
Son düzenleme:
F

Fakyort

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Nis 2021
Mesajlar
3
Tepki puanı
1
Puanları
3
Kredi
0$
Bugün oyunu Part 1'den 10'a kadar oynadım. Harita ve karakter çizimleri çok hoşuma gitti. Summertime Saga, Taffy Tales tarzında oyunları seven mutlaka baksın.
 
Üst Alt