False Hero Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe False Hero Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.39.1
Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Uzun bir zaman önce oynamıştım. Hatırladığım kadarı ile, manipüle yeteneği yüksek olan bir psikiyatrist olarak oynuyoruz. Hikayesi güzel, renderları da güzel. Hazır etkinlik gelmişken, denemenizi hak edecek bir oyun olduğu düşünüyorum.

W

WildDesigner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aylar geçti, hala bu oyunların Windows versiyonları gelmedi... :(

Z

zeus18xx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun ingilizce suan düzenleme sağlarmısınız

D

dwayne wade

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
engelleniyor tehlikeli hatası alıyorum ne yapmam lazım

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun genel bakış kısmında şöyle yazılmış şimdiye kadar oynayacağınız en ahlaksız oyun...sonuna kadar zorlayıp onları ahlaksız bir hale sokabilirsiniz. Bu sizin elinizde...

Oyundan önceki düşüncelerim
Daha önce böyle bir açıklamayı sitede oynadığım hiç bir oyunda görmedim ve bunu görünce ister istemez merak içinde oldum. Bir de oyunda ntr var ama seçime bağlı. Acaba yapımcı ntr olmayan versiyonu sadece daha çok insan çekmek için mi kullanmış yoksa farklı yolların olduğu düzgünce oynanılabilecek bir oyun mu yapmış?

Oyuna başladım. Ana hikaye şöyle, oynadığımız karakterin sevdiği kız adı melani, onunla evlenmek istiyormuş fakat kız başkasıyla evlenmiş, çocuğu olmuş ve sonra melani bizden hiç olmayacak bir şey istiyor. Ve tabiki yapımcımız bize bu konuda seçme şansı vermiyor. Oyunda 6 kız var ben melani ve oda arkadaşıyla sonuna kadar ilerledim sonuç olarak beğenmedim. Diğer 4 kızla hiç uğraşamadım.

Oyunu ntr olmadan oynadım ve ntr olmayan versiyon için açıklamadaki gibi en ahlaksız oyun diyemem, yok hava gazı, en sevecen oyundu, hiç bir sahne yoktu. İlerlediğim 2 kızla karşılaştığım durumlar için söyleyebileceğim şey şu, okuldaki biyoloji kitabındaki insan vücudunu anlatan konunun ahlaksızlığı ne kadarsa bu oyunun ntr olmayan versiyonunun ahlaksızlığı o kadar deyip karşılaştırma yapılabilir.

Ntr olan versiyonu nasıl bilmiyorum, kesin en ahlaksız olabilir.

Oyunu benim gibi ntr olmadan oynamak isteyenler için en iyi cevabı melani veriyor. Arkadaşlar oyuna başlayın bir kaç gün sabah ofise gidin bir süre sonra melani nin evine girebileceksiniz. Öğlenleyin onu ziyaret edin, çıkan iletişim seçeneklerinde melani ile konuş seçeneğini seçin. Size en güzel cevabı verecek.

Üst Alt