False Hero Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe False Hero Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.39.1
Y

Yasin42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Destekçi plus kontör ile alınabiliyor mu

love4today

love4today

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güncelleme ortalama oynanış süresi ne kadar oynayan var mı

love4today

love4today

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Beklediğim kadar güzel güncelleme olmamış çevirmenleri eline sağlık

A

Alpbatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun yeni güncellemesi herkese ne zaman gelir

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sekreter ve melanienin hikayesi bitti diğer kızlar kaldı kızlarla iş bayağı ilerledi sabahları yapacak bişi yok görevler ileride açılacak diyor kafede hiçbir etkileşim yok akşam hikaye ilerlemiyor gece banyo hikayesi bitti ama oyun devam etmiyor görevler olmasına rağmen

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kız kardeşlerle görevi ilerletemiyorum diğer tüm karakterlerle ilgili hikaye bitti bitek bunlar kaldı yardım lazım

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun çok ağır ilerliyor ve seçimlerin bir etkisi yok neredeyse, güncelleme ile neler gelmiş diye bakıyorum ama pek bir şey de yok yani.Açık dünya olmasına gerek yok onu çıkartsanız zaten hikaye çok kısa kalacaktır.En azından seviye sistemi eklenmemiş, yoksa oyun hayatta çekilmezdi.''Jane'' hikayesi bana ''Secretary''(2002) yılında yapılmış filmi hatırlattı.O filme çok benziyor belki yapımcı bu filmden esinlenmiştir.Oyunun en beğenilen karakterleri olan ''Ashley ve ''Kate'' ikizlerdi.Sırf bu iki karakter için bir ilerleme bekliyorum.Çevirmenleri tebrik ediyorum.:)(y)

Üst Alt