Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |31.10.2020|

Silence

Moderatör
20201101_231152.jpg
Merhaba. Uzun süren sessizlik için özür dilerim. Şu anda yeni bir güncelleme sunmak için çok çalışıyorum ve işin tadını çıkarıyorum. Sadece yeni etkinlikler ve başka hiçbir şey yaratmadığımdan beri çok uzun bir zaman oldu. Ve iyi hissettiriyor :D

Yeni güncellemenin içeriği hakkında merak eden herkes için. Tamamen Jane'e odaklanacak. Sebastien'in sınırlarını zorlamaya devam edeceği iyi miktarda yeni eğitim etkinliği alacak. Bazı romantizm olayları da olacak.

Bizi takip etmeye devam edin, güncelleme hakkında yeni bilgiler çok yakında. ;)

P. S. Patronlar için bilgi: Jane duvar kağıdı anketini kazandı. Ama eminim hepiniz yeni duvar kağıtları yerine Jane ile yeni güncellemeyi tercih edersiniz, bu yüzden üzerlerinde çalışmayı erteleyeceğim ve tamamen yeni güncellemeye odaklanacağım. Çıkardıktan sonra duvar kağıdını bitireceğime söz veriyorum. ;)

ENYO

IMG_20201101_225606.jpg

Üst Alt