Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |28.08.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20200908_010339.jpg

False Hero'nun yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Uzun süredir sizlere bilgi paylaşmadığım için özür dilerim.

Bu güncelleştirmenin odak noktası, tüm etkileşimler, tüm konumlar, tüm npc karakterleri, gelecekteki olaylar gibi şeylerdi.

Güncelleme üzerinde gerçekten çok çalıştım ve hemen hemen aklımdaki her şeyi uyguladım.

Yaptığım şeyler;
1) 1 yeni Melanie / Tiffany etkinliği

2) 2 yeni Sebastien ve Melanie etkinliği

3) Yeni Tiffany ve Mark etkinliği

4) Melanie'nin rotası yeni oyun konseptine uyacak şekilde geliştirildi

5) Oyun şu anda %90 tamamlanmış durumda. Her yeni gelişmeden sizi haberdar edeceğim.

ENYO

FalseHero.png

Son düzenleme:

randlest

Kayıtlı Üye
Şu an bu güncellemeler oyuna yansıdı mı yoksa belli bir tarih mi bekleniyor ?

RockySD

Kayıtlı Üye
Silence Bir sorum olacak. Oyunda tifanyy sarhos olmuştu. Ben ise arabamdan izliyordum. Eğer arabadan izlemek yerine gelir gelmez mudahale etseydim. Yani tifannynin yanindaki erkek arkadaşı onu ellemeden mudahale etseydim ilerleyen bölümlerde melanienin evinde sarhoş olurken tifanny ile sex yapacak miydim? Yani amını yalamak dışında baska şeyler olacak mıydı? Bilgin varsa söyler misin?

Silence

Moderatör
Silence Bir sorum olacak. Oyunda tifanyy sarhos olmuştu. Ben ise arabamdan izliyordum. Eğer arabadan izlemek yerine gelir gelmez mudahale etseydim. Yani tifannynin yanindaki erkek arkadaşı onu ellemeden mudahale etseydim ilerleyen bölümlerde melanienin evinde sarhoş olurken tifanny ile sex yapacak miydim? Yani amını yalamak dışında baska şeyler olacak mıydı? Bilgin varsa söyler misin?
Farklı bir şey olmuyor.

Silence

Moderatör
Güncel durumu öğrenmek için bu konuya gidebilirsiniz.