Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |27.09.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20200912_023254.jpg

False Hero'nun yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Metin: Aklımdaki tüm olayları yazdım.
Çeviri: Metinlerin yaklaşık %50'si çevirildi; geri kalanı şu anda çeviriliyor.

Çizim:
1- Melanie ile 3 yeni etkinlik yaptım.
2- Melanie ve Tiffany ile 1 yeni etkinlik yaptım.
3- Melanie üzerinde değişiklikler yaptım. (3 yeni sahne ekledim)
4- Melanie ile eski bir olayı geliştirdim.
5- Kate ve evine yeni bir etkileşim ekledim.

Hala Tiffany ile olan büyük bir etkinliği bitirmem gerekiyor. Çevrilen metni beklemek için yeterli zamanım var.

Kod: Kod %80 tamamlandı. (Gelecekteki etkinlikler, konumlar, npcler vb. Tüm bunlar yeni güncellemeden sonra sorunsuz çalışacaktır)

Belki fark etmişsinizdir, yeni bir stratejiyi test ediyorum. Çıkış tarihini gizli tutacağım ve bu konu hakkında gelen tüm sorulara "Bilmiyorum" diyeceğim ;)

ENYO

Mel.png

Son düzenleme:

randlest

Kayıtlı Üye
İkiz kardeşlerle olan hikayeye resmen farklı bir oyun yazılır o derece zevkli ve güzel umarım bolca sahneleri gelmiştir sabırsızlıkla bekliyoruz ...

Silence

Moderatör
IMG_20200928_005938.jpg

27.09.2020
Selam. Yeni sürümün ilerleyişi hakkında gerçekten hızlı bir güncelleme. Her şey hazır ve şimdi geriye kalan tek şey tüm olayları koda geçirmek. Yani güncelleme yakında hazır olacak.

ENYO

1.png2.png3.png