Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |22.01.2021|

Silence

Moderatör
Patreon post image.png

Selam!

Güncelleme nihayet yayınlandı ve şimdi yenisi üzerinde çalışma zamanı. Ancak, size bir sonraki güncelleme için planlarım hakkında daha fazla bilgi vermeden önce, bir öncekinin hızlı bir analizini yapmak istiyorum.

Ne yazık ki, bu güncelleme yine sahip olduğum iki ana sorunu gösterdi:

1) Eksik çıkış tarihleri. Başlangıçta bu güncellemeyi 3-4 hafta içinde yayınlamayı düşündüm ama bunun için 2 buçuk ay harcadım. Yani şu anda, en büyük sorunum çıkış tarihleri. Bunu düzeltmek için daha çok çalışacağım.

2) Bu güncellemede, öncekilere göre çok daha fazla resim yapabildim. İlk başta, artan resim sayısından memnun kaldım, ancak hepsini oluşturmaya gelince, yeni ekipmanımın yeterince iyi olmadığını fark ettim (son 2 etkinlikte resimleri bitirmek için bile vaktim olmadı bile. Zaten yazdım ve çevirdim). Bu yüzden yeni ekipman satın alma zamanı.

Şimdi bir sonraki güncelleme için planım hakkında:

0) Son teslim tarihleriyle ilgili sorunumu çözmem gerekiyor. Geleneğe göre, kendime son derece kısa bir süre vereceğim ve bu sefer mahvetmemeye çalışacağım. Bu yüzden bir sonraki güncellemeyi 3 hafta içinde bitirmeyi planlıyorum.

1) Yeni K & A içeriklerine odaklanacağım. En az 7 yeni etkinlik yazmak istiyorum.

2) Yeterli zamanım olursa Lucy ile yeni etkinlikler de yapmak isterim. Şu anda Lucy'nin hikayesinin başlangıcından memnun değilim. Biraz sıkıcı çünkü hiçbir şey olmuyor ve oyuncu bundan sonra ne olacağını tahmin edemiyor. Bu yüzden Sebastien / Lucy ilişkisini daha da geliştirmek ve Lucy'nin hikayesini hangi yöne yönlendireceğini, oyuncunun kariyerini vb. Göstermek istiyorum. Ayrıca Sebastien / Lucy ilişkisini eski içerikle biraz düzelteceğim.

3) Süper bonus görev, Melanie'nin \ Tiffany'nin birkaç sahnesini yapmak ve sauna sahnesini bitirmektir.

4) Ayrıca, bazı eski olayları kaldırıp gözden geçirdikten sonra oyunun zaman zaman çok romantik hale geldiğini fark ettim, oysa romantizm oyunun sadece büyük bir parçası ama en önemlisi değil. Yapmak istediğim oyunun yanlış bir anlatımını veriyor. Oyunun yolsuzluk yönünü ve odağını yeterince vurgulamadım. Bu yüzden burada ve orada küçük sahneler ve diyaloglar eklemek istiyorum, böylece oyunun ne hakkında olduğu baştan anlaşılabilir olacak.

Bunu okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Gönderi yazarken tembellik yapma eğilimindeyim ve güncellemeyi oluştururken genellikle sessiz kalırım, ancak bu sefer sizi bilgilendirmeye devam edeceğim ve haftada en az bir kez yeni bilgiler göndereceğim.

Bu yüzden iletişim halinde olun ;)

Not: Ayrıca Discord'da Tiffany ile Ağustos duvar kağıtlarını kontrol edebilirsiniz.

ENYO

Üst Alt