Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |13.12.2020|

Silence

Moderatör
20201213_040700.jpg

False Hero'nun yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Selam!

Güncelleme neredeyse hazır ve 7 gün içinde yayınlamayı planlıyorum. Ama beni bilirsin, bu yüzden hazırlıklı ol. -_-

İşte şimdiye kadar yaptıklarımın kısa bir özeti:

Metin: Metni yazmayı bitirdim.

Tercüme: Tüm olayları tercüme ettim.

Sanat: Jane ile 6 etkinlik yaptım (yaklaşık 400 fotoğraf), bunların 320'sini oluşturdum.

Kod: Olayları kodlamaya başladım.

Bu güncelleme, yayın tarihlerimi size söylemeye geri dönmem gerektiğini anlamamı sağladı. Sanırım onlarsız yavaş çalışmaya başladım. Ayın başı çok verimli geçti ve bu güncelleme için planladığım her şeyin %50'sini sadece 2 hafta içinde yaptım. Ama ne kadar hızlı çalıştığımı fark eder etmez, zaten yeterince zamanım olacağını düşünerek çok daha yavaş çalışmaya başladım. Ve şimdi 3 hafta için kendim için belirlediğim kişisel çıkış tarihimi abarttım.

Tabii ki, uzun zaman önce, her şey çok daha kötüydü. Önceden, sadece bir etkinlik yazmak için 2 haftadan daha fazlasına ihtiyacım vardı. Yavaştım. Şu anda her şeyi 10 kat daha hızlı yapıyorum. Ama şimdi bu gelişmenin beni çok sakinleştirdiğini anladım. Son zamanlarda artık büyümediğimi hissettim. Bunu değiştirme zamanının geldiğine karar verdim! Bu yüzden kesin teslim tarihlerine geri dönüyorum.

Öfkeli yorumlar da motivasyonum için gerçekten işe yarıyor gibi görünüyor! 😆 Onları gerçekten görmeyi seviyorum. Yani tarihler geri geldi.

ENYO

IMG_20201213_040304.jpg

Üst Alt