Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |12.02.2021|

Silence

Moderatör
8.png

Selam!

Son tarihin bitmesine 3 gün kaldı. Ve... 🥁 Güncellemeyi bitirmek için zamanım olmadı. Evet, yine biliyorum. :( Neyse ki sana bunu son gün söylemiyorum. Yaşasın 😅 Önceki gönderide daha heyecan verici haberler getirmeyi umduğumu biliyorum, ama elimizde bu var.

İşte geliştirmenin ilerlemesiyle ilgili hızlı güncelleme:

1) Tüm yeni olaylar neredeyse yazılmıştır (%80'de).

2) Henüz tercüme etmek için bir şey göndermedim.

3) Olayları yazmayı bitirmedim, bu yüzden tüm resimleri bitirmedim. Bunların yaklaşık %40'ını yaptım, yaklaşık %5'ini oluşturdum.

Öyleyse yapacak ne kaldı?
  • Tüm resimleri bitirin ve her şeyi işleyin.
  • Her şeyi çevirin ve düzenleyin.
  • Her şeyi kodlayın.

Bu sefer gevşemedim. Bu sadece yanlış hesaplama! Yeni etkinlikler çok büyüdü ve gerçekten harikalar. Bu yüzden sadece zevk alıyorum ve onlarla acele etmeyi bırakıp en iyi kaliteyi getirmeye çalışıyorum!

Bu yüzden oyunu ancak bu ayın sonunda yayınlayabileceğimi ve 27 Şubat civarında olacağını düşünüyorum.

Evet, bu çok heyecan verici bir haber değil, biliyorum ama şimdilik kızgın yorumlar bırakabilir ya da cesaretlendirebilirsiniz. Herşey serbest. 🤓

Ayrıca, kullanıcılar Discord içinde K&A ile gelecekteki içeriğin yeni tanıtımlarını kontrol edebilir.

Not: Tiffany; duvar kağıtları anketini kazandı.

ENYO

Üst Alt