Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |11.10.2020|

Silence

Moderatör
20201016_171953.jpg

False Hero'nun yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Selam!

Uzun zamandır beklediğinizi biliyorum, ama sonunda harika haberlerim var.

Herşey hazır. Resimler, kod, çeviri, güncelleme tamamlandı. Ancak, her şeyin olması gerektiği gibi çalıştığından emin olmak için biraz zaman ayırmak istiyorum.

Oyunda tonlarca değişiklik var: kodda olduğu kadar hikayede de, bu yüzden onu mahvetmek istemiyorum. Ama uzun süredir dinlenmeden çalışıyordum, bu yüzden zihnim iyi durumda değil. Yarın biraz dinleneceğim ve sonra taze bir zihinle oyunda her şeyin, özellikle de kodun düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edeceğim.

Güncellemeyi 5 gün içinde yayınlamayı planlıyorum.

Takipte kalın. Artık uzun sürmeyecek.

(Yapımcı pazar günü 5 gün içinde yayınlamayı planlıyorum diyor, güncelleme çok yakında gelecek.)

ENYO

IMG_20201016_171641.jpg

Vesvese

Kayıtlı Üye
5 günde yapımcı kiişi çıkaracak peki bu siteye türkçesiyle birlite ne zaman gelir + androidi

Üst Alt