Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |11.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Henüz güncellemeyi bitirmek için zamanım olmadı.

Evet, güncelleme ertelenecek. İşte şimdiye kadar yaptıklarımın kısa bir özeti:

Metin: Metni yazmayı bitirdim.

Çeviri: Metnin %60'ı çevrildi.

Sanat: Etkinliklerin yarısını K&A ile yaptım, yaklaşık %30'unu oluşturdum.

Durum bu ve güncellemeyi bir kez daha ertelemem gerekiyor. Güncelleme 15 gün içinde hazır olacak. En son 10 güne ihtiyacım olduğunu ve şimdi 15 güne ihtiyacım olduğunu söyledim. Şöyle düşünebilirsiniz: "Enyo, ne oluyor?" Bu 10 gün boyunca pratikte herhangi bir ilerleme kaydetmedim. Olaylarla çok yavaş ilerliyordum. Kötü çalıştığımı ya da özellikle tembel olduğumu söyleyemem, her zaman yaptığım kadar çalıştım (muhtemelen her zamankinden biraz daha fazla Battlefield 4 oynamama rağmen) Daha çok gelişmemiş gibiyim. Her neyse, batırdım, biliyorum, kesinlikle daha çok zorlayabilirim ve daha iyi çalışabilirim. Ve savunmamda iyi bir nedenim yok. Seni tekrar hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim. Yani şimdi bana kızmakta haklısın. :( Her neyse, bu haberler seni üzmemeli! Daha çok çalışacağıma söz veriyorum ve güncellemeyi olabildiğince hızlı teslim edeceğim.

ENYO

Üst Alt