Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi False Hero güncellemesi |05.02.2021|

Silence

Moderatör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,664
Tepki puanı
2,278
Puanları
113
Gelişimin ilerleyişi hakkında kısa bir bilgi:

Metin: Planladığım etkinliklerin %70'inin ham taslağını yazdım (Ashley ve Kate arasındaki etkinlik, Kate ile anime etkinlikleri, Kate ve Sebastien ile yeni banyo etkinliği) Şimdi onlar üzerinde çalışmaya devam ediyorum. Bunları 3-4 gün içinde bir tercümana göndereceğim. Ayrıca havuzda ve parkta çok ağır işledikleri için zamanla etkinlik yaratamayacağını düşünüyorum. Amacım oyunu 15 Şubat'ta yayınlamak, böylece bu olaylar muhtemelen oyunda olmayacak.

Sanat: 4 etkinlik için zemin çalışması yaptım. Aydınlatmayı, açıları vs. ayarlıyordum ama henüz herhangi bir resim oluşturmadım. Bu yüzden daha hızlı çalışmam gerekiyor.

Çeviri ve kod: Burada henüz ilerleme yok.

Bugünkü gönderi için bu kadar. Henüz söyleyecek heyecan verici bir haberim yok, bunun için üzgünüm, ancak bir sonraki gönderiye kadar hızımı artırmayı umuyorum.

Not: Melanie'nin yeni duvar kağıtlarını yayınlamak üzereyim. Ayrıca, #artwork kanalında K&A ile Eylül duvar kağıtlarını kontrol edebilirsiniz.


ENYO
 
Üst Alt