FILF Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe FILF Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
S

Sa77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar kayıtlı oyuna nasıl girebiliriz yanlışlıkla sıfırdan başlattım. Kayıtlı oyunlar sekmesi nerede acaba

aynasiz

aynasiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android te açamıyorum, gerekli izin verilmedi diyor. İzin vermeye çalışıyorum ayarlardan ama izin istemiyor çıkıyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Android te açamıyorum, gerekli izin verilmedi diyor. İzin vermeye çalışıyorum ayarlardan ama izin istemiyor çıkıyor
Cihazının Android sürümü 13 ise APK'larımız Android sürümünüze uygun değil. Being a DIK son sezonu, ondan sonra çıkan oyunlar ve yeni güncellemeler uyumlu. Oynayabilmek için güncellenmesini beklemeniz gerekiyor.

O

oguz35

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Merhaba arkadaşlar yeni güncelleme geldi mi oyuna nasıl anlıyoruz yeni güncelleme geldiğini

aynasiz

aynasiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cihazının Android sürümü 13 ise APK'larımız Android sürümünüze uygun değil. Being a DIK son sezonu, ondan sonra çıkan oyunlar ve yeni güncellemeler uyumlu. Oynayabilmek için güncellenmesini beklemeniz gerekiyor.
Evet 13. Teşekkür ederim

M

Mermeris

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her oyunda gerekli izin verilmedi diyip atıyor neden ?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Her oyunda gerekli izin verilmedi diyip atıyor neden ?
Android 13 hatası alıyorsun oyunun mevcut renpy sürümünün apk'sı Android 13'e uygun olmadığından kaynaklanan bir hata. Bu hata yeni çıkan oyunlar ile düzeltildi yani oyunlara güncelleme beklemek gerekiyor.

E

ertan0041

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son sürüm 13ü oynamıştım 15 ile arasında bi fark göremedim yoksa bende mi sıkıntı var

TT_DEVIL

TT_DEVIL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefondan izin verilmedl uyarısı alıyorum nasıl düzeltirim ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230322_220619_FILF.jpg
    Screenshot_20230322_220619_FILF.jpg
    984.7 KB · Görüntüleme: 3
Üst Alt