Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Duyuru ''Eylül Türkçe İçerik Haftası'' Nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
229
Tepki puanı
5,310
Puanları
93
Merhaba, sizler için sürekli yeni Türkçe Oyun ve Türkçe Oyun güncellemeleri yayınlıyoruz ve bunu yüksek bir hızla yapıyoruz. Bu süreci sizce daha da hızlandırabilir miyiz ?

-Bize göre evet hızlandırabiliriz. Hadi beraberce bu süreç nasıl ilerleyecek inceleyelim...

Bu sürecin kaç gün süreceği belli değil, kaç gün süreceği 20.09.2020 tarihinde yapılacak olan duyuruda belli olacaktır. Belirlediğimiz gün sayısı kadar (7-14 gün) kadromuzda bulunan tüm ekip arkadaşlarımız kişisel ihtiyaçları haricinde tam zamanlı olarak çalışacaktır. Bunun anlamı ne mi ?

- Eylül Türkçe İçerik Haftası boyunca sürekli bir içerik akışı olacak.
- Türkçe Yapay Zeka ekibimizin sizlere hazırladığı Türkçe oyunlar olacak. (Bu süreçte 15'ten fazla Türkçe Yapay Zeka olacağının garantisini veriyoruz)
- Çevirmen ekibimizin çevirdiği Türkçe Oyunlar olacak. (Bu süreçte Çevirmen ekibimizin çevirdiği 5'ten fazla Türkçe Oyun olacağının garantisini veriyoruz)
- Çizgi Roman ekibimizin çevirdiği Türkçe Çizgi Romanlar olacak. (Bu süreçte 5'ten fazla Türkçe Çizgi Roman olacağının garantisini veriyoruz)
- Çevirdiğimiz Türkçe Oyunların ödüllü bilgi yarışmaları olacak. (Bu süreçte 3'ten fazla yarışma olacağının garantisini veriyoruz)

NOT: Bu sürece katılmak ücretli olacaktır. Ücreti henüz belli değildir, 20.09.2020 tarihinde yapılacak olan duyuruda belli olacaktır.

NOT: Bu sürece katılmak zorunda değilsiniz, bu sürecin ilerleyişi Beta Erişimine benzer olacaktır. Yani bu süreçteki çıkacak tüm Türkçe Oyun ve Çizgi Romanlara etkinlik bitiminde ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz fakat etkinlik boyu katılım ücretlidir. Destekçi Plus üyeliği olanlar, bu sürece herhangi bir ücret ödemeden katılabilirler.

NOT: Bu süreçte çıkacak tüm içerikler, ''Eylül Türkçe İçerik Haftası'' erişimcilerine özel olacaktır.

NOT: Bu etkinlik boyunca çıkacak herhangi bir oyuna ücret biçilmeyecektir, sadece etkinlik süresinde bizlere destek olmak isteyen ve etkinlikteki tüm içeriklere erkenden erişmek isteyenler için ücret biçilmiştir

NOT: Bu tek seferlik etkinliktir, böyle bir etkinlik çok uzun bir süre gelmeyecektir

Biz vaatlerimiz ile değil, İcraatlarımız ile övünürüz. Bunu defalarca görmenize rağmen, haftaya tekrardan göreceksiniz.

0.png
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt