Goodbye Eternity - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Goodbye Eternity

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.7.9
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Extra Life.jpg

GENEL BAKIŞ

Ya hayatta yeni bir şansın olsaydı? Ya bunu yıllardır süren sefalet ve tacizden daha iyi hale getirebilseydiniz?
Ya sana haksızlık eden tüm insanlardan intikam alabilsen ve her zaman istediğini elde etsen ...
Otuz yıl önce genç bir bedenle uyanırken bu şansla ne yapacaksın?
Seçim senin. Eskiden Extra Life Olarak Biliniyordu

Paylaşılan Tarih: 13.07.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.7.9
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 925.2 MB
Oyun Boyutu APK: 965.4 MB

Oyun Konuları
2dcg, Multiple Endings, Adventure, Humor, Point & Click, Dating Sim, Sandbox, Harem, Milf, School Setting, Male
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Goodbye Eternity oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MIXDROP - MEGA

ANDROİD

MIXDROP - MEGA

GÖRSELLER

AdultOyunÇeviri3.jpg AdultOyunÇeviri1.jpg AdultOyunÇeviri.jpg

Son düzenleme:
Demon

Demon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu an pek bir içeriği olmasa da potansiyeli olan bir oyun takipe alalım

'Danger

'Danger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konusu çok ilgimi çekti kesinlikle deneyeceğim oyunlar arasında.

A

Ahhmettt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konusu ilgi çekici umarım devamı gelir güzel bi oyun olur

A

angleasd222

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdilik kısa ve yetersiz bir oyun

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5. Sürüm çıktı onu bir eklersiniz bir ara bakalım

denizbaba

denizbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçesi ne zaman çıkar böyle güzel oyunları önem vermek gerek 🤗

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fazla talep gelirse değerlendirmeye alınır. Oyunun adını forumdaki ve discord sunucumuzdaki istediğiniz oyunlar kısmına yazabilirsiniz.
Hala bu talep gelme konusunda doğru yaptığınızı sanmıyorum oyuncu kitlenizi tanıyıp yeni oyunları deneyip bu oyunu şu kesim şu oyunu şu kesim sever bizde şu kesimden bolca var buna göre çevirelim demeniz gerek bence çeviri yapımlarda çevirilmiş oyun kullanana kullanıcılar zaten yabancı dili olmadığından bilmiyor genel olarak o yüzden kolay kolay bu gelsin demezler daha çok ben e benim gibi bu tür oyunları deneyimleyen insanlar siz anket vs açtığınızda şu çevrilsin bu iyi diye tavsiye verince bir nebze yeni işler ekliyorsunuz bu sitedeki herkese yeterli gelir mi emin değilim ama tavsiyem çoğu oyuna göz gezidirp güzel bulduklarınızı gpt3 le çevirip en azından siteye eklemeniz ve altında bu güzel bunu elden geçirin denilen oyunları elden geçirip bozuk kısımları düzeltirsenşz hem size hemde oynayacak arkadaşlara daha fazla faydalı olacaktır bence

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Hala bu talep gelme konusunda doğru yaptığınızı sanmıyorum oyuncu kitlenizi tanıyıp yeni oyunları deneyip bu oyunu şu kesim şu oyunu şu kesim sever bizde şu kesimden bolca var buna göre çevirelim demeniz gerek bence çeviri yapımlarda çevirilmiş oyun kullanana kullanıcılar zaten yabancı dili olmadığından bilmiyor genel olarak o yüzden kolay kolay bu gelsin demezler daha çok ben e benim gibi bu tür oyunları deneyimleyen insanlar siz anket vs açtığınızda şu çevrilsin bu iyi diye tavsiye verince bir nebze yeni işler ekliyorsunuz bu sitedeki herkese yeterli gelir mi emin değilim ama tavsiyem çoğu oyuna göz gezidirp güzel bulduklarınızı gpt3 le çevirip en azından siteye eklemeniz ve altında bu güzel bunu elden geçirin denilen oyunları elden geçirip bozuk kısımları düzeltirsenşz hem size hemde oynayacak arkadaşlara daha fazla faydalı olacaktır bence
Öyle de yapıyoruz ama her oyuna değil.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Sizin dediklerinizi uygulamamız mümkün değil. Belli bir tür seviliyorsa onunla aynı türde olan oyunları çeviriyoruz zaten en büyük örneği de Summertime Saga'dan sonra artan 2D furyası ve gelen oyunlar belli. Bütün oyunlara göz gezdirebilecek vaktimiz yok. Discord sunucumuzda #istediğiniz-oyunlar kısmına ve forumda bulunan çevirmemizi istediğiniz oyunlar kısmına hemen hemen her gün yeni istekler geliyor.

Konodiowa

Konodiowa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürümü ne zaman yayınlanacak sabırsızlanıyorum

R

rookie6891

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi