Eternum - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Güncel Sürüm Bilgisi
0.7.0
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
adultoyunceviribanner68.jpg
GENEL BAKIŞ

Eğitiminize devam etmek için en iyi arkadaşınla birlikte ülkedeki en iyi okul ve üniversitelerden bazılarına ev sahipliği yapan Kredon şehrine taşınıyorsunuz. Ancak Kredon'da herkesin konuştuğu tek bir şey var, o da ETERNUM'un ta kendisi. ETERNUM, birkaç yıl önce piyasaya sürülen ve teknoloji dünyasında devrim yaratan sanal gerçeklik oyunudur Ve sizde bu dünyada maceraya atılacaksınız.

Paylaşılan Tarih: 06.02.2022
Güncellenen Tarih: 28.03.2024
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.7.0
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 7.07 GB
Oyun Boyutu MAC: 7.04 GB
Oyun Boyutu APK: 2.42GB
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Sci-fi, Animated, School setting, Ahegao, Cosplay, Horror, Humor, Mobile game, PoV, Romance, Teasing, Virgin, MILF, Big ass, Big tits, Harem, Voyeurism, Mini game, Vaginal sex, Oral sex, Monster, Prostitution
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Eternum oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MEDIAFIRE

MAC

MEGA - PIXELDRAIN

ANDROİD(Eski Sürüm)

MEGA - MEDIAFIRE

GÖRSELLER

adultoyunceviri3.jpg adultoyunceviri1.jpg adultoyunceviri2.jpg adultoyunceviri4.jpg

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Caribdis adlı yapımcımızın yeni oyunu. Oyun şimdiden global forumlarda çok çok iyi yorumlar almış. Umuyorum ki en kısa zamanda yapımcımızın bir diğer harika oyunu Once in a Lifetime siteye eklenir. En azından bu tarzı tanımak isteyenler için bu oyun çok faydalı olacaktır.

Oyunun harika animasyonları ve hikayesi ile bizleri içine çekeceğinden hiç şüphem yok. Daha bir şeyler söylemek ve uzun uzun yorum yapmak için çok erken ancak yapımcımızın oyunlarının çok fazla takipçisi var ve hepsi çok iyi yorumlar almış. Açıkçası ben final yapmasını bekleyeceğim ancak benim gibi beklemek istemeyenler için bu oyunu kesinlikle öneririm. Olur da Once in a Lifetime adlı oyunumuz siteye eklenirse ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız :)

Yapımcımızın oyunlarda hoş animasyonlar, güzel karakterler ve sizi içine çeken hikayeler bulunuyor. Oyunlarda çok fazla mizah ve güldürmece unsuruna yer verdiğini söylemekte fayda var. Bu oyunun ambiyansı çok daha farklı. İleride gelen güncellemeler ile oyunun harika bir yere doğru evrileceğinden şüphem yok. Takip ettiğim sayılı yapımcılardan biri olduğunu belirtmek istiyorum. Açıkçası bu yapımcının DrPinkCake kadar başarılı olduğunu düşünüyorum, tabii kendi tarzında :)

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Caribdis adlı yapımcımızın yeni oyunu. Oyun şimdiden global forumlarda çok çok iyi yorumlar almış. Umuyorum ki en kısa zamanda yapımcımızın bir diğer harika oyunu Once in a Lifetime siteye eklenir. En azından bu tarzı tanımak isteyenler için bu oyun çok faydalı olacaktır.

Oyunun harika animasyonları ve hikayesi ile bizleri içine çekeceğinden hiç şüphem yok. Daha bir şeyler söylemek ve uzun uzun yorum yapmak için çok erken ancak yapımcımızın oyunlarının çok fazla takipçisi var ve hepsi çok iyi yorumlar almış. Açıkçası ben final yapmasını bekleyeceğim ancak benim gibi beklemek istemeyenler için bu oyunu kesinlikle öneririm. Olur da Once in a Lifetime adlı oyunumuz siteye eklenirse ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız :)

Yapımcımızın oyunlarda hoş animasyonlar, güzel karakterler ve sizi içine çeken hikayeler bulunuyor. Oyunlarda çok fazla mizah ve güldürmece unsuruna yer verdiğini söylemekte fayda var. Bu oyunun ambiyansı çok daha farklı. İleride gelen güncellemeler ile oyunun harika bir yere doğru evrileceğinden şüphem yok. Takip ettiğim sayılı yapımcılardan biri olduğunu belirtmek istiyorum. Açıkçası bu yapımcının DrPinkCake kadar başarılı olduğunu düşünüyorum, tabii kendi tarzında :)

Oyun serbest dolaşımlı (haritalı) mi

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
VR temalı oyun, baya iyiydi türkçesi gelirse güzel olur

𝙈𝙊𝙉𝘿𝙊_

𝙈𝙊𝙉𝘿𝙊_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kasanın şifresini bilen var mı

atillakysz2

atillakysz2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun asiri iyi keske turkce cevirisi gelse

Zerreda

Zerreda

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
az önce oyunu bitirdim ve abi inanılmazdı sonda o kısım gerçekten şok etti ama karakterin gücünü göstermesi inanılmazdı yani bir anlığınada olsa baya zevk aldım oyundan umarım en yakın zamanda yeni bölümü çıkar

K

kadierdogdu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
az önce oyunu bitirdim ve abi inanılmazdı sonda o kısım gerçekten şok etti ama karakterin gücünü göstermesi inanılmazdı yani bir anlığınada olsa baya zevk aldım oyundan umarım en yakın zamanda yeni bölümü çıkar
kasa şifresi ne ya hani bizi aile fotoğrafı için yönlendiriyor ya

B

Bilocan123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe çevirisi ne zaman yapılır?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Yeni sürümün ne zaman geleceğini soruyorsanız içerik ayında gelecek.

N

NightLo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.3 save dosyası varmı
kapıyı açmadan sonra

Üst Alt