Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Yapıştır inglzice olarak bayağıdır türkçe oynamıyorum zaten ingilizcem aldı başını gitti en son elden ringde türkçe yamaya ihtiyaç duydum onunda dili bayağı ağırdı ve üstüne japoncadan düzgün çevirmemişler neyse konu bu değil bu oyunun ingilizcesi sade oynamanı tavsiye ederim ve çevirmen arkadaşlar oyunu kesinlikle türkçe olarak eklemeleri gerek bayağı tutulur bu oyun
Fazla istek gelirse yapay zekadan normal türkçeye geçiş yapabilir.

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Burada bir zıtlık var bu oyunu insanların istemesi için bilmesi gerek ama bilmek için anlamalılar ama anlayamazlar anlarlarsa eğer istemelerinin bir anlamı yok o yüzden sizin oyunları deneyip eklemeniz gerek çünkü ingilizce bilen kişiler zaten gerek duymaz demek istediğimi anlamışsınızdır nornal türkçeye geçirmenizi tavsiye ederim once in a lifetime ve ikisi aynı yapımcıdan geliyor ve kesinlikle top 3 oyundan ikisi olurlar itchio da top rated da en üstlerde yer alan oyunlardan 2 oyundur bu oyunlar tavsiyemi dikkate almanızı tavsiye ederim

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Demek benim sözümü dinlediniz şimdi once in a lifetime çevirin belki çevirmişsinizdir bayadır bakmıyorum. Aynı yapımcıdan zaten sevmeyeni zımbalıyorlarmış ben öyle duydum

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Demek benim sözümü dinlediniz şimdi once in a lifetime çevirin belki çevirmişsinizdir bayadır bakmıyorum. Aynı yapımcıdan zaten sevmeyeni zımbalıyorlarmış ben öyle duydum
Oyunlar tamamen gelen fazla talep üzerine değerlendirilip çeviriliyor. Tek bir kişinin yorumu üzerine gelmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Caribdis adlı yapımcımızın bir diğer oyunu, yapımcımızın oyunlarının çok iyi olduğunu söylemem lazım. Kendisi takip edilmeye değer bir yapımcıdır. Özellikle yapımcımızın ''Once in a Lifetime'' adlı serisini kesinlikle oynamalısınız. Eğer ki bu tarz oyunlara ilginiz varsa yapımcımızın önceki oyunları sizlere çok iyi gelebilir.

Eternum oyunun çok başarılı olduğunu söylemeliyim. Açıkçası yapımcımız hikayeye çok önem verdiği için belli şeylerin çok uzun sürmesini normal karşılıyorum. Çünkü önceki oyunlarında da bunu gördüm. Oyunumuz global forumlarda çok iyi yorumlar almış bir oyun. Bu görsellik ve ambiyans herkesin ilgisini çekmeyebilir ancak bu tarz oyunları sevmeyenlerin bile şans vermesi gerekli, daha sonra ben bu oyunu niye oynamadım diye pişman olabilirsiniz.

Oyuna uzun uzun yorum yapmak için çok erken ancak ben yapımcıyı çok başarılı buluyorum ve kesinlikle oyunun final vermiş halinin çok güzel olacağına da inanıyorum.

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlar tamamen gelen fazla talep üzerine değerlendirilip çeviriliyor. Tek bir kişinin yorumu üzerine gelmesi gibi bir durum söz konusu değil.
Bu konuda buradaki yorumlardan çok global çapta ne kadar başarı kazandığına bakıp" aaaa bu oyun baya tutulmuş bunu çevirip sitemize eklemeliyiz" demeniz gerekiyor.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bu konuda buradaki yorumlardan çok global çapta ne kadar başarı kazandığına bakıp" aaaa bu oyun baya tutulmuş bunu çevirip sitemize eklemeliyiz" demeniz gerekiyor.
Öyle her oyunu takip edemeyiz malesef. Zaten potansiyel gördüğümüz oyunları çeviriyoruz, Eternal'da da olduğu gibi.

Zerreda

Zerreda

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Az önce 0.3 bitirdim Bu adamlar gerçekten inanılmazlar yani Burda manga okuyan insanlar varsa ne diceğimi anlayacaklar Ana karakterin gücünü göstermesi Karşısındakine diz çöktürmesi o onu okuyan izliyen herkese zevk veriyor belki sadistlik dersiniz belki güç sarhoşu ama benim aşırı derecede hoşuma gitti Herkesin oynamasını isterim ve konusunu şimdiden tahmin edebiliyorum Bu arada modaratörlere soruyorum oyun hakkında tahmin gecelekte ne olabilceğini konuşmak ban sebebi değildir değil mi

Moderatörün son düzenlenenleri:
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Az önce 0.3 bitirdim Bu adamlar gerçekten inanılmazlar yani Burda manga okuyan insanlar varsa ne diceğimi anlayacaklar Ana karakterin gücünü göstermesi Karşısındakine diz çöktürmesi o onu okuyan izliyen herkese zevk veriyor belki sadistlik dersiniz belki güç sarhoşu ama benim aşırı derecede hoşuma gitti Herkesin oynamasını isterim ve konusunu şimdiden tahmin edebiliyorum Bu arada modaratörlere soruyorum oyun hakkında tahmin gecelekte ne olabilceğini konuşmak ban sebebi değildir değil mi
Oyunun içinden bilgi verecekseniz spoiler ibaresi eklemeyi unutmayınız onun haricinde bir problem yok.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Arkadaşımın dediği gibi her hangi bir problem yok yazınıza spoiler ibaresini de ekledim iyi forumlar.

Zerreda

Zerreda

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Açıkçası biliyorsunuz Oyunun bize verdiği bir kaç ipucu var 0.3 oynamış insanlar içinde bir kaç şey söylemek istiyorum , eternium oynuna yani oyunun içinde implantı aldıktan sonra npc ile konuştuğumuz sahnede bu sefer olucak benzeri bir cümle söylüyor benzeri ve oyunn dışındaykende bazı sahnelerde fark ediyoruz ki oyun bizi gerçek hayattaki reflekslerimizide geliştiriyor bence ana karakterimiz Bir tekrarın içinde bu seferden sonra ilk düşündüğüm şey acaba bir zaman döngüsündemiyiz diye siz ne düşünüyorsunuz

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyunun hikayesi bir kitaptan ve filmden esinlenilmiş. Film de zaten kitabın filmi. Spoiler olmaması adına kitabın adını yazmayacağım. İşin güzel tarafı yapımcı kitabın veya filmin direk hikayesini olduğu gibi kopyalamamış. Yapımcı bu hikayeyi genişletmiş ve daha sürükleyici bir hale getirmiş. Karakterlerin hikayeye girişlerini de sevdim. Bu tür oyunlarda hep karakterlerle alakalı kalıplaşmış sıradan hikayeler olur. Bu oyunda benim hoşuma giden şey, karakterlerin bu sıradanlaşmış hikayelerinin ana hikayeye hizmet etmesi oldu. Yeri geldi acayip heyecanlandım, gerildim, üzüldüm ve ufak tefek yerlerinde de korktum. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir oyun. Uzun zamandır bu kalitede güzel, eğlendiren bir oyun oynamadım.

S

Silinen üye 127592

Oyunu dün indirdim ve bugün bitirdim. Bu tarzda oynadığım en ilginç oyundu. Yani genel olarak hep okula gitmeli vesaire oluyor oyunlar bundada benzer yapılar var ama oyunu kapsayan hikaye dahası ve güzeldi. Grafikler o kadar iyi olmasa bile değişik bir oyun olduğundan dolayı oynamaya devam ettim. Kesinlikle oynanıp denenir bu oyun. Diyaloglar falanda fena değildi. Karakter gelişimi çok fazla olmasada oynayın ve kendiniz görün. 10/8

K

Korkak

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu indiremiyorum baska link secenegi varmi acaba

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Korkak Linkleri geçebilmek için bu adımları uygulayınız;
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)

• Tekrar butona basın.

K

Korkak

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Korkak Linkleri geçebilmek için bu adımları uygulayınız;
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)

• Tekrar butona basın.
Denedim olmuyor

Üst Alt