Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
İlk sezonunda seslendirme vardı bu oyunun steam versiyonunda. Burdaki versiyonda yok ama değil mi ? İndirdim ama seslendirmesi niye yok bu burdaki ilk sezonun ?

S

Silinen üye 28892

Goko31 Steam versiyonunda ki ismi, Lust Theorydi. Sonrasında Echoes Of Lustın ismini değiştirip, Lust Theory olarak değiştirdi yapımcı. Yani oyun sitemizde güncellendiğinde, seslendirme olacaktır, teşekkürler.

D

dragon46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 3'ü sabırsızlıkla bekliyorum umarım en kısa zamanda gelir.

C

cip09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Umarım askerden gelene kadar 2. Sezonu da final yapar ve çevirilip bitmiş olur. Şu oyunları hikaye için oynayan nedense tek benmişim gibi geliyor. Bu arada emeklerinize sağlık çevirmen ekibinin.

G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Umarım askerden gelene kadar 2. Sezonu da final yapar ve çevirilip bitmiş olur. Şu oyunları hikaye için oynayan nedense tek benmişim gibi geliyor. Bu arada emeklerinize sağlık çevirmen ekibinin.
yo beni de hikayeleri saran oyunlar var

FatihEyicil

FatihEyicil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. sezona ilk girdiğimde güncelleme var diyor buraya atıyor nasıl indireceğim güncel (hileli) sürümünü ?

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu özel görev olayı nedir, hangi karaktere baksam hikayeye devam etmen için özel görevi tamamlaman gerek diyor. İlerleyemiyorum oyunda.

S

Silinen üye 28892

Bu özel görev olayı nedir, hangi karaktere baksam hikayeye devam etmen için özel görevi tamamlaman gerek diyor. İlerleyemiyorum oyunda.
Özel görev genellikle Amy karakteri için der, Jessica ile olan hikayeyi bitirdikten ve sonraki olacaklardan sonra akşam Amy'nin partisine gitmen gerekiyor.

X

xpour

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu son sürüm mü? bu oyunlara cidden aşşırı yavaş update geliyor keşke sektör daha da büyüse işler profesyonelleşse..

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu son sürüm mü? bu oyunlara cidden aşşırı yavaş update geliyor keşke sektör daha da büyüse işler profesyonelleşse..
Sezon 2 bölüm 7.5 yayınlamış yapımcı bizde en kısa sürede güncelleyeceğiz.

Zahard

Zahard

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
En iyi hikayeye sahip oyun budur bazı anlarda korkutucu sahneler oluyor neler oluyor arka planda merak uyandırıyor hikayesi, zamanda sıkışıp kalma olayını çok sevdiğimden dolayı oyunun hikayesinin devamını çok merak ediyorum. Edge of tomorrow, source code, Groundhog Day benzeri filmleri sevenler bu oyuna bayılır.

madrez16

madrez16

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
nese güncellenince indirelim ozaman

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En iyi hikayeye sahip oyun budur bazı anlarda korkutucu sahneler oluyor neler oluyor arka planda merak uyandırıyor hikayesi, zamanda sıkışıp kalma olayını çok sevdiğimden dolayı oyunun hikayesinin devamını çok merak ediyorum. Edge of tomorrow, source code, Groundhog Day benzeri filmleri sevenler bu oyuna bayılır.
en iyi hikaye dediğin yerde kükredim

A

Arzat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2 ye sezon1 de dahilmi ? Yoksa ayrı ayrımı indirmek gerek

Üst Alt