Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
kanka geliyo sonrasında chloe ile olaylar falan yaşanıyor ama yinede görev bitmiş olarak gözükmüyor asla
Chloe ile değil Jessica ile sahne yaşaman gerekiyor. Yanlış seçenekleri seçtiğin için görev ilerlemiyor

M

Myti

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk sezonu oynuyorum 7de6 karakter açtım chloyle jess öpüşürken bastıktan sonraki gündeyim ama oyun tıkandı nicole megan zoenin ipucunda devam etmek için diğer karakterlerle ilerlemelisin yazıyor jessle sophiede devam edecek yazıyor ellie için de 5 cinsellik puanı lazım 4 puan var oyun tıkandı yani bir şeyi yanlış mı yaptım

D

Deevrim

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Linklere basıyorum bu siteye ulaşılmıyor diyor linkler açılmıyor yardımcı olurmusunuz

C

ccg5846

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Agalar mobilden oynuyorum Amy havuzun başında olucak görevinde kaldım ne yapmam gerekiyor

bayloz

bayloz

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunun içindeki okul sahnesindeki müzigi nereden bulabilirim bilen var mı ? shazam la denedim farklı bir müzik cıkartıyor

H

Hasan1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Amy nin görevinde bu güçlerle beraber Tom'un şansı yok partiye gidip onunla ilgileneceğim diyo o görevi geçemedim

S

Silinen üye 28892

oyunun içindeki okul sahnesindeki müzigi nereden bulabilirim bilen var mı ? shazam la denedim farklı bir müzik cıkartıyor
Discord üzerinden beni ekleyip, size istediğiniz ses dosyasını atabilirim. ! H S Λ N#0703.
Amy nin görevinde bu güçlerle beraber Tom'un şansı yok partiye gidip onunla ilgileneceğim diyo o görevi geçemedim
Buraya Tıklayarak, Discord sunucumuza katılıp, #yardım kanalından destek alabilir ya da Forum sitemizde ki yardım bölümüne göz atabilirsiniz isterseniz konu da açabilirsiniz. Yardım Bölümü'ne gitmek için tıklayın.

S

stranger71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnsta hesabınızda s02e07 geldi demişsiniz nasıl ulaşabailiriz?

dmog123

dmog123

Kredi
0$
Öğlen vakti havuz sahnesinde Amy e tıkladığımda onunla şuan konuşmana gerek yok ama görevde öğlen vakti havuzda konuşmak gerekiyor, bug mı var anlamadım ilerleyemiyorum, bitiren var mı oyunu? Diğer karakterlerin hikayeleri bitti bu arada

S

Silinen üye 28892

Öğlen vakti havuz sahnesinde Amy e tıkladığımda onunla şuan konuşmana gerek yok ama görevde öğlen vakti havuzda konuşmak gerekiyor, bug mı var anlamadım ilerleyemiyorum, bitiren var mı oyunu? Diğer karakterlerin hikayeleri bitti bu arada
Sabah vakti okula gidip, havuza tıklayın.

M

mustafa1717

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Amy'nin hikayesinde Tom'un icabına bakıcam ama elemanı bir türlü bulamadım yardım edebilirmisiniz?

N

Nabernaber

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
E7 gelmiş ne zaman çevirisi gelir

Üst Alt