Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya abi cidden gülerken gözlerim yaşarıyor Jessica mast**** yaparken onun odasına koşması yok mu ve içeri girip selam ateşli fıstık beni 2 gündür fena güldürüyor millet beni deli
sanmasa iyi JDKAHDALXHAKXJSKDJSKFJSKDJSK

lisamona99

lisamona99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Allah çarpsın şu oyunun çevirisini kim yaptıysa elini öpeceğim muazzam ya BXKAHZAKZHAKHZKAHDALXJAODJIW

A

Alabandesx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selam oyunun 2 ci sezonunu nası açıcam acaba apk olarak iniyor

L

livojo3838

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekran Görüntüsü (1).png Oyuna tıkladığımda bu hatayı veriyor

A

Alabandesx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bütün karakterlerde devam edecek yazıyor ama bişe olmuyor napicam çözümü bilen var mı 1628469715782.png

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Alabandesx Oyun güncellemeye almaya devam ediyor, şu an oynadığın sürümün sonuna gelmişsin. Güncellemeyi beklemen lazım.

G

gool00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 3 ne zaman gelir acaba bayıldım bu oyuna :D elinize sağlık

F

fEar|EsS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok güzel oyun 3. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

E

ezwinnn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
uygulama yüklenemedi hatası alıyorum ne yapabilirim

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
uygulama yüklenemedi hatası alıyorum ne yapabilirim
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

R

RavenEmbla

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vallahi 6 aydır şu 2. Sezonun final vermesini bekliyorum. En son bu oyunun güncelleme aldı mı diye bakmanın üstünden 5 ay geçti o sıra 2. Bölümde felandı, halen bitmedi yaw 2. Sezon😄 her sabah çim makinesine sövmesini özledim yaa

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonunda güncelleme geldi. Oynayan arkadaşlar güncelleme kadar sürüyor. 10 dk deyin de düşüp bayılayım şuraya :)

Dreakshark

Dreakshark

Çevirmen
Kredi
0$
Sonunda güncelleme geldi. Oynayan arkadaşlar güncelleme kadar sürüyor. 10 dk deyin de düşüp bayılayım şuraya :)
Çoook uzun. Sezon 2 de ne kadar içerik varsa neredeyse tamamı bu yayınladığımız güncellemenin kendisinde var gibi bir şey.

Üst Alt