Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 2de sezon 1deki gibi ne yapacağımızı gösteren ipucu sekmesi yok. Açıkçası ne yapacağımı bilmiyorum oyunda ilerleyemiyorum tıkandım. Hikayeler açıldı telefondan bakabilirsiniz diyor ama 1deki gibi zaman atlama ve görevler kısmı olmadığı için oynayamıyorum :(

B

bthn45

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
Bu yöntemi bilmiyordum teşekkür ederim

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun rehberi yok anladık bari bitiren biri görev sıralamasını söylesin s2e3 bitiren yok mu?

M

Mara977

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Banyodan ilacı al diyor ama ilacı bulamıyorum helpp

M

memo44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezon 4.bölüm güncellemesi buraya ne zaman gelir?

M

Mara977

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5 tane gizli video var telefonda nasıl yapılıyor?

JudgeOfGravty

JudgeOfGravty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
s1 deki Jessica randevud
an geldik mesi bekleme görevindeyim 1 saattir her şeyi yaptım geçemedim taktik lütfen

R

Rahinizm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
S1 de video izleme yerinde oyundan atıyor yardım

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 1 sezonunu oynamak şartmı 2 sezon içinde 1.ci sezon ekli halimi yani ayrı ayrımı indirip oynamak lazım ?

F

Fakyort

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Megan görevinde ilerlemek için sabah Zoe'nin çağrısına cevap vermem gerekiyor ama bunu zaten yaptın diyor. Hikaye bir türlü ilerlemiyor.

Üst Alt