Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 3 de kaldik herkesin hikayesi devam edicek diyor yapacak bisi kalmadi anlamadim ki ne yapicam sanki bugda kaldi

M

mytxh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4402

GENEL BAKIŞ

Üç güzel kadınla yaşayan bir adamı kontrol ediyorsun. Oldukça sıradan bir hayat yaşıyorsun... Okula gidiyorsun, ev işlerini yapıyorsun, üniversiteye gidiyorsun, oyun oynuyorsun, televizyon izliyorsun. Ve sonra, aynı günü tekrar ve tekrar yaşamaya başlıyorsun, ve... Aniden hayatın artık o kadar da sıradan olmamaya başlıyor.

Paylaşılan Tarih: 17.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Sezon 1 Final - Sezon 2 Bölüm 3
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC (Sezon 1) : 2.38 GB
Oyun Boyutu APK (Sezon 1) : 1.02 GB
Oyun Boyutu PC (Sezon 2) : 2.01 GB
Oyun Boyutu APK (Sezon 2) : 663 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
3dcg, Animated, Big ass, Big tits, Cosplay, Dating sim, Footjob, Handjob, Male protagonist, Masturbation, Milf, Oral sex, Point & click, Romance, Sand box, School setting, Sleep sex, Titfuck, Twins, Vaginal sex, Voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Echoes of Lust oyununu çalıştırın.

Jessinin laotopounun sifresi nedir

T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 sayfada bi yorum gördüm pc=çöp diye pc indirmeyem mi yani?

K

Kasimbaba7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel tafsiye ederim ama bende bütün konuşmalar tıkandı 2. Sezonda bana biri yardım etsin
🥺

G

Ghostvalley

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam S1 de meganın görevinde telefonda video izlerken oyun sürekli kapanıp duruyor bunun bir çözümü var mı?

B

BerkayS

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ekli dosyayı görüntüle 4402

GENEL BAKIŞ

Üç güzel kadınla yaşayan bir adamı kontrol ediyorsun. Oldukça sıradan bir hayat yaşıyorsun... Okula gidiyorsun, ev işlerini yapıyorsun, üniversiteye gidiyorsun, oyun oynuyorsun, televizyon izliyorsun. Ve sonra, aynı günü tekrar ve tekrar yaşamaya başlıyorsun, ve... Aniden hayatın artık o kadar da sıradan olmamaya başlıyor.

Paylaşılan Tarih: 17.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Sezon 1 Final - Sezon 2 Bölüm 3
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC (Sezon 1) : 2.38 GB
Oyun Boyutu APK (Sezon 1) : 1.02 GB
Oyun Boyutu PC (Sezon 2) : 2.01 GB
Oyun Boyutu APK (Sezon 2) : 663 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
3dcg, Animated, Big ass, Big tits, Cosplay, Dating sim, Footjob, Handjob, Male protagonist, Masturbation, Milf, Oral sex, Point & click, Romance, Sand box, School setting, Sleep sex, Titfuck, Twins, Vaginal sex, Voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Echoes of Lust oyununu çalıştırın.

s2 de her karakterde devam edecek yazıyor devamı ne zaman gelir

H

hoba09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linki patlamış galiba açılmıyor

J

Janjakrusso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikayesi az çok ilgi çekici ve garip bir yerlere evrilecek gibi. Yüksek ihtimal bir deneyin ortasındayız ve uyandıktan sonra oyunun devamı umarım gelir ve gerçekte neler olduğunuda bu sayede öğreniriz umarım diğer bölümler çabucak gelir. Oynamayan arkadaşlara oynamasını önerebilirim. Çeviri yaptıkları için AdultOyunÇeviri ekibine de teşekkürler <3

Y

yunus26es

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
2 sezonda takıldım kaldım devam edecek dıyor hıc bır gorev acılmıyor

A

albatros35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk defa bir oyuna yorum yapıyorum. kesinlikle oynayın şuana kadar oynadıklarım arasında en iyisi. hiç bu oyundan bu kadar memnun kalmamıştım. sezon2 de bütün karakterlerin sonuna geldim beklemedeyim inşallah bir an önce yeni sezon gelir..

G

gokdenizdeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Küçük butonlara mobilden basılmıyor. İpucu, hileler gibi. Nasıl çözebilirim ?

G

gokdenizdeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi Jessica, Sophie falan bitti yapacak bir şey kalmadı. Diğer karakterler için ise "Bu karakterle devam edebilmek için diğer karakterleri oynamaya devam edin" diyor. Ne yapmalıyım

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Abi Jessica, Sophie falan bitti yapacak bir şey kalmadı. Diğer karakterler için ise "Bu karakterle devam edebilmek için diğer karakterleri oynamaya devam edin" diyor. Ne yapmalıyım
Güncellemelerle eklenecektir şu anda mevcut değil sanırım.

B

bthn45

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Google drive linki kırık yenileyebilir misiniz yakın zamanda çok indirildiği için erişilemez yazıyor

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Google drive linki kırık yenileyebilir misiniz yakın zamanda çok indirildiği için erişilemez yazıyor
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

Üst Alt