Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
M

Manyaklele12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yapimciyi hem çok seviyorum hem nefret ediyorum. Çok güzel oyunlar yapıyo konusu çok güzel ama yarım yamalak oyunlar yayınlayıp tam bitirmeden piyasaya sunuyo ve bida da dönüp bakmıyo bile. Sen de oyuncu olarak tadı damağında kalmak deyiminde boğuluyosun.

Y

yusufylmz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
S2E3 çıkmış ne zaman gelir acaba buraya

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun efsane. Güncelleme gelirse 3. Sezon diyemi gelir

Domi

Domi

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güncellenen Türkçe yapay zeka ile aynı yerde bitiyorsa indirmeyim boşuna yapay zeka ile çevrilmiş olanı bitirdim çünkü

yasinwashere

yasinwashere

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi bir fırsat bekliyordum erken erişim için neyseki bu oyun geldi. Ödeme onaylanırsa oynarız 😁

Domi

Domi

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bunun yapay zekası çevrilmiyor ki.
Ben bunu oynadım bir yerden de nereden hatırlamıyorum, ondan sordum tüm görevleri bitirmiştim hatta en son görev listesi 7 gösteriyordu ama 6 da sonlanıyordu.

E

epsilon1234

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Betada oyunların erken erişimi var ama kayıt ol veya girip yap diyor üye girişi yaptığım halde oyunları indiremiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-18-20-59-34-529_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-01-18-20-59-34-529_com.opera.browser.jpg
    443.4 KB · Görüntüleme: 11
J

johntki

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başka oyunlarda indirme seçenegini görebilmeme ragmen bu oyunda giriş yap veya kayıt ol secenegi var indiremiyorum

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Başka oyunlarda indirme seçenegini görebilmeme ragmen bu oyunda giriş yap veya kayıt ol secenegi var indiremiyorum
Bu oyunl şu anda Beta aşamasındadır, erişebilmeniz için FILF - S.E.I. - B.H. - T.O. - E.O.L Türkçe Beta Erişimcisi ya da Destekçi Plus üyeliğiniz olması gerekmektedir.

S

Silinen üye 51248

1 sezonu yeni bitirdim şimdi 2 sezonu indiriyorum... Oyun gerçekten çok güzel özellikle sinemalarda ve bazı oyunlarda rastlasigimız 4.duvar yıkma olayı müthiş işlenmiş tek kelime ile harika bir oyun ve 1.sezonu süpriz lerle bitti 2.sezonu ve hatta 3 4 5 6 7 8 sezonu merakla bekliyorum... 😂😂😂

Üst Alt